Clermont Foot – Lyon 2:1 (kon.) | Brest – Auxerre 1:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 1:1 (kon.)
Rennes – Troyes 4:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 0:0 (kon.) | Monaco – Lille 0:0 (kon.)
Marseille – Angers 3:1 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (0:0)
FC Lorient
Neděle 14.05.2023, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:15. (16:54:05)

90+5
    90+4. Valère GERMAIN - 1:1

90+4
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu je vyrovnáno, po nepřehledné situaci před brankou dostal míč do brány k velké radosti fanoušků VALÈRE GERMAIN.

90+4
    Nakonec ještě uvidíme domácí rohový kop.

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta a hostující fotbalisté v pohodě drží náskok.

90+3
    Ayman Kari je ošetřovaný na hrací ploše, následně bude rozehrávat hostující Theo Le Bris.

90+1
    Čtyři minuty hry uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Stephy Mavididi, přichází Valère Germain,
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Axel Gueguin.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, rozehrávat bude brankář hostů.

86
    Montpellier se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím čekáme na nějakou výraznější šanci.

84
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, hosté kontrolují vedení.

83
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Julien Ponceau.

80
    ze hřiště odchází Ibrahima Koné, přichází Siriné Doucouré.

78
    Aktivně hrající hostující celek se pokouší hrát důrazně a navýšit své vedení.

77
    Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže dostat před branku soupeře.

75
    Zajímavou šanci měli domácí, ale Enzo Le Fée výborně zastavil míč po centru před branku.

74
    Romain Faivre rozehrává rohový kop hostujícího celku. Centr se snesl před branku, brankář si nadvakrát dokázal poradit.