Ml. Boleslav B – Živanice 2:2 (kon.) | Žižkov – Pardubice B 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Kolín 2:2 (kon.)
Most/Souš – Přepeře 2:0 (kon.) | Velvary – Zápy 2:2 (kon.)
TJ Slovan Velvary
2:2 (0:0)
SK Zápy
Sobota 20.05.2023, 17:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 27. kolo

Utkání mezi Velvary a Zápy skončilo dělbou bodů po remíze 2:2. Góly padaly až po změně stran. Domácí dvakrát vedli, hosté ale v obou případech dokázali odpovědět. (19:26:25)

90+3

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Zápy (Ondřej Kocourek).

90
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Tomáš Dočekal.

86
    Žlutá karta pro tým TJ Slovan Velvary (Ladislav Vopat).

86
    Nerozhodný stav platí také zhruba pět minut před koncem. Určitě můžeme očekávat i nějaké nastavení.
    79. Martin JELÍNEK - 2:2

79
    Zápy právě vstřelily branku!
    Hosté i podruhé zareagovali na trefu soupeře a srovnávají skóre na 2:2! Po rohovém kopu došlo na přední tyči k prodloužení míče na zadní. Tam byl dobře postavený MARTIN JELÍNEK, jenž hlavou rozvlnil síť velvarské brány – 2:2.

77
    ze hřiště odchází Philipp Tvaroh, přichází Lukáš Koutenský.
    72. Lukáš BŘEZINA - 2:1

72
    Velvary právě vstřelily branku!
    Domácí Slovan si bere vedení zpět! Jednu nebezpečnou střelu z vnitřku pokutového území ještě dokázal Měsíček vyrazit, ovšem LUKÁŠ BŘEZINA se už mezi střelce zapsal.

71
    Do konce utkání schází dvacet minut a momentálně to tedy vypadá na dělbu bodů. To se ale samozřejmě ještě může změnit.

69
    Zápy vyrovnaly zaslouženě. Po obdrženém gólu byly aktivnějším týmem.

68
    ze hřiště odchází Josef Eliáš, přichází Miroslav Petrlák.

68
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
    ze hřiště odchází Jan Havránek, přichází Thanh Tung Duong.
    68. Philipp TVAROH - 1:1

68
    Hosté srovnávají! Po centru z pravé strany se po několika odrazech dostal k hlavičce PHILIPP TVAROH, který z bezprostřední blízkosti překonal bezmocného Štefana – 1:1.

66
    Ani další standardní situace hostujícího celku neměla gólový efekt.

65
    Patrik Kavalír se pustil do souboje s domácím Rubešem. Velvarský fotbalista nakonec fauloval a hosté tak budou zahrávat standardku od pravé postranní čáry.