Rosice – Vrchovina 1:0 (kon.) | Hodonín – Uničov 0:3 (kon.) | Kroměříž – Hlučín 5:1 (kon.)
Frýdlant n/O – Uh. Brod 1:2 (kon.) | Vítkovice – Hranice 1:3 (kon.)
MFK Vítkovice
1:3 (0:2)
SK Hranice
Sobota 20.05.2023, 17:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

A je dobojováno! Druhý poločas nám přinesl ještě dvě branky. Nejprve v 55. minutě snížil na 1:2 domácí Raab. Ke konci už hráli domácí vabank a to potrestal z brejku svým dnešním druhým gólem Rolinc. Hosté si tak odváží velmi důležité tři body a přiblížili se k záchraně. Domácí naopak dál zůstávají beznadějně poslední a se soutěží se pomalu loučí. (18:58:43)

90+3

90+2
    Cagaš zastavil Hlocha jen za cenu faulu a vidí za to žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase tři minuty navíc.

90
    Domácí se ještě tlačili dopředu, celou situaci si ale pohlídal brankář Spurný.

89
    Střídání hostů, autor dvou branek Rolinc odchází, nahradí ho Cverna.

87
    Zápas se nyní už spíš jen dohrává. O vítězi je rozhodnuto.

85
    Hranice právě vstřelily branku! Domácí nyní už hráli dost vabank a nevyplatilo se jim to. Ve velkém počtu se snažili zapojit do útoku, hosté je ale obrali o míč a přesnou přihrávkou vyslali JAKUBA ROLINCE do samostatného úniku, který hostující hráč zakončil střelou k levé tyči a Hranice vedou 1:3!

84
    Hosté střídají, místo Hapala přichází Marek.

81
    Domácí střídají, hřiště opouští Vrbka a místo něj přichází Hloch.

79
    Střela Tamajky ze standardní situace hostující branku neohrozila.

75
    Domácí se nyní snaží usadit na polovině soupeře. Výsledkem toho bylo, že si vykoledovali faul. Poté se ale prosadit nedokázali a s míčem hrají opět hosté.

71
    Domácí střídají, Chylek opouští hřiště a místo něj přichází Krela.

70
    Ze standardní situace ale žádné nebezpečí nepřišlo. Máme před sebou ještě více než 20 minut hry. Uvidíme, jestli domácí ještě najdou sílu na srovnání.

69
    Domácí hráč Boafo vidí žlutou kartu za faul. Navíc z toho bude zajímavá příležitost k centru pro hosty.

65
    V posledních minutách je hra plná nepřesností na obou stranách.

63
    Velkou nepřesnost Zagoty nedokázali hosté potrestat. Murin bude odkopávat od své branky.

61
    Domácí nyní měli dobrou příležitost ke srovnání, po rohovém kopu se dostali k zakončení, střele ale scházela přesnost.

57
    Do velké šance se hnal Michal Kuchař, už to vypadalo, že půjde sám na branku, ale výborným skluzem ho domácí obránce vyhnal z ideálního střeleckého úhlu. Akce pak ještě pokračovala, ale hostům branku nepřinesla.