Chrudim – FTZS Liberec 10:0 (kon.)
FK Chrudim
10:0 (8:0)
FTZS Liberec
Sobota 11.11.2023, 18:00 • Sportovní hala Heřmanův Městec • 1. Futsal liga • 8. kolo

Konec zápasu. (19:36:02)

38:07
    Jackson se po standardní situaci vrátil do branky a z rohu pálil nad břevno.

35:59
    Štěpán Krotil mohl zažít skvělou domácí premiéru, když se zjevil sám před Dlaskem, ale stoprocentní příležitost mu liberecký brankář vychytal!

34:55
    Střídání v týmu FK Chrudim:
    ze hřiště odchází Jackson, přichází Špánik.

34:00
    Domácí si se soupeřem hrají a snaží se ještě navýšit náskok. Liberec zlepšil ve druhé půli svoji defenzívu, ale není mu to již nic moc platné.

32:02
    Dominik Balog mohl ještě navýšit už tak propastný rozdíl, z ostrého úhlu však míč mezi tři tyče nenasměroval!

29:49
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí dokonávají desítku! Matěj Slováček dostal míč po rohu na prsa, následně zakončil a po zákroku Dlaska dorazil balon do odkryté branky PAVEL DROZD, jenž vsítil už svoji pátou branku – 10:0!

29:12
    Teď to vzal Jackson sám na sebe a jeho ránu vyrazil Dlask na roh.

28:23
    Předchozí tvrzení již neplatí. Domácí vysunuli Jacksona na útočnou polovina a právě brankář Chrudimi našel MATĚJE SLOVÁČKA, který upravil již na 9:0!

26:56
    Domácím po pauze již zřejmě vyschnul prach, protože se jim v zakončení vůbec nevede. A gólman Dlask tak stále ještě nebyl překonán.

24:17
    Everton se ukázkově na levé straně zbavil Vyčítala, ale následně přes brankáře Dlaska zakončil až příliš bohémsky! Gólmana sice přeloboval, jeho nevýrazný lob však obránci na brankové čáře vystihli.

22:24
    Po Koudelkově chybě měl Marek Bína další slibnou šanci, tentokrát ale branku Chrudimi přestřelil.

21:09
    Doposud největší šanci druhé půle měl Marek Bína, který postupoval z pravé strany sám na gólmana! Jacksona sice přehodil, na poslední chvíli ale míč směřující do branky odkopl Pavel Drozd!

20:01
    Střídání v týmu FTZS Liberec:
    ze hřiště odchází Dominik Vogt, přichází Jakub Dlask.

20:01

Futsalisté Chrudimi v prvním poločase jasně na hrací ploše dominovali a zcela právem jim patří osmibrankové vedení. Uvidíme, na kolik po pauze rozdíl vyroste.

20:00

19:44
    Zahrozil také Liberec, střelu kapitán Žočka odrazil Jackson na roh.

19:08
    Domácí vysunuli brankáře na útočnou polovinu a dlouze nyní kombinovali, k zakončení to však nevedlo.

Petr Dejnožka

Branky: 4. Max (André), 8. P. Drozd (D. Drozd), 9. P. Drozd (Koudelka), 11. Max (Záruba), 15. P. Drozd (Koudelka), 15. P. Drozd (Koudelka), 17. D. Drozd (Koudelka), 18. André (Záruba), 29. Slováček (Jackson), 30. P. Drozd (Slováček)

Karty:   6. Žoček (ZSL), 18. Šorsák (ZSL)

FK Chrudim: Jackson (35. Špánik) – Záruba, Everton, Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Balog, Krotil, Slováček
    Trenér: Alecio

FTZS Liberec: Vogt (21. Dlask) – Žoček, Daněk, Bína, Šorsák, Žampa, Jelínek, Allanzin, Rabisco, Vyčítal
    Trenér: Karel Vrabec

Rozhodčí: Slanina, Šenkýř – Jurča