Vsetín – Sokolov 4:0 (kon.) | Litoměřice – Přerov 4:2 (kon.) | Třebíč – Zlín 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Pardubice B 4:1 (kon.) | Prostějov – Znojmo 7:3 (kon.) | Slavia – Jihlava 4:5 (po pr.)
Kolín – Frýdek-M. 0:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:5 (0:1, 3:2, 1:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 15.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 21. kolo

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:26:53)

Jihlava v závěru třetí třetiny srovnala a na začátku prodloužení rozhoduje o svém vítězství a bodu navíc. Vítěznou branku dal Marcel Štefančík.

60:42 Marcel ŠTEFANČÍK - 4:5

60:42
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla po 42 vteřinách skóruje z přečíslení a získává bod navíc! Guman v rohu útočného pásma fauloval a MARCEL ŠTEFANČÍK při ponechané výhodě nakonec propasíroval puk přes Málka, který už nedokázal kotouč směřující za čáru zastavit. Asistence: Ondřej Kachyňa.

60:01

Slavia ve druhém domácím utkání v řadě inkasovala v závěru a potřetí z posledních čtyř zápasů půjde do nastaveného času. Jihlavu čeká prodloužení podruhé v řadě, naposledy v něm proti Litoměřicím prohrála. Kdo půjde úspěšnější nyní?

60:00
    59:08 Matouš MENŠÍK - 4:4

59:08
    Jihlava ale po velkém tlaku nakonec vyrovnává! Málkovi propadlo do sítě nahození Strejčka, které ještě před brankou tečoval MATOUŠ MENŠÍK. Asistence: Jan Strejček a Tomáš Čachotský.

59:01
    Jihlava pokračuje v tlaku v 6 proti 5.

58:51

58:15
    Ale po vyhraném buly a vstupu do útočného pásma hosté opět gólmana odvolávají!

58:07
    Stuchlík se mezitím vrátil do brány, Dukla hraje standardně v pěti.

58:07
    Puk se po dorážce Vítězslava Brože dostal do sítě, rozhodčí ale hru předtím přerušil kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

57:49
    Jihlava hraje v šesti hráčích na ledě!

57:43
    Dlouhý tlak Jihalvy nakonec zakončoval od modré Dundáček, Málek si ale na jeho nahození počkal.

57:08
    Dundáčkovu střelu zblokoval Průžek, Havránkův pokus vyrazil Málek.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 28. Klikorka (Šmerha, Kulda), 30. Matě. Beran (Klikorka, Guman), 40. Průžek (Kulda), 44. Průžek (Holý, Matě. Beran) – 15. Kachyňa (Harkabus, Menšík), 27. Jelínek (T. Havránek, Dundáček), 30. Bilčík (Štefančík), 60. Menšík (Strejček, Čachotský), 61. Štefančík (Kachyňa)

HC Slavia Praha: R. Málek (Pittr) – Žovinec (A), Křepelka, Kremláček, Holý, Kajínek, Klikorka, Stejskal – Průžek, Kulda, Šmerha – Matě. Beran, Knotek (C), Guman – Všetečka, Žejdl (A), J. Brož – Havrda, Slavík, Slavíček.
    Trenér: Daniel Tvrzník

HC Dukla Jihlava: Stuchlík (Chaloupek) – Strejček, Bilčík, Dundáček, D. Kolář (A), Kachyňa, Kočí, Dvořák – Čachotský (C), D. Bartoš, Cachnín – Štefančík, T. Havránek, Šik – Harkabus (A), Menšík, V. Brož – Krajč, Berger, Jelínek.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Valenta, Zavřel – Baxa, Beneš