Hostivař – Kladno 6:3 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Letohrad – Svítkov 3:1 (kon.)
Kert Park Praha – Prachatice 11:3 (kon.) | Dobřany – Karviná 2:1 (kon.)
HBC Plzeň
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 18.11.2023, 14:00 • Hokejbalová hala • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Třetí třetina přinesla ještě několik trestných minut, ani jeden brankář už za svá záda ale nepustil žádný míček. Ústí si jednobrankový náskok udrželo a vyhrálo 2:1. (18:04:10)

44:23
    Plzeň se v oslabení snaží, Kráčina je na střídačce.

43:46
    Ústí se tato přesilová hra nedaří, z prostoru mezi kruhy zamířil do betonu ústeckého gólmana Chramosta.

43:07
    Mečouni se zase osvobozují, dokonce ohrozili Rechtorika.

42:24
    Hosté se rychle vrátili, nyní se bojuje o míček v rohu obranného pásma Plzně.

41:57
    Domácí posílají míček k ústecké brance.

41:21
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň:
    Pavlík – TH, vražení na hrazení, odpyká Štípek.

40:24
    Poláček – 2 min., nafilmovaný pád.

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem:
    Kapusta – 2 min., podražení.

40:03
    Michajličenko mohl poslat Ústí do dvoubrankového náskoku.

39:34
    Matoušek – 2 min., podražení.

39:24
    Domácím se jí ale nepodařilo využít.

38:35
    Plzeň hraje v plném počtu a ještě má k dispozici přesilovou hru pět na čtyři.

38:13
    Plzeňští se snaží o srovnání, Michelova střela byla sražena do ochranné sítě.

37:24
    Červinka – 2 min., sekání.

36:35
    Pavlík – 2 min., vysoká hůl.

Grus – 2 min., držení hole.

35:51
    Plzeň posílá míček na zakázané uvolnění, vhazování před Kráčinou.

34:56
    Roman Poláček zkusil střelecké štěstí z dálky, po něm se ještě snažil dorážet míček jeden z plzeňských hráčů.

33:51
    Stupka si naběhl až před Kráčinovu branku a zamířil do tyče.

Markéta Peclová

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 24. Pavlíček (Michel) – 21. Krajíček (Červinka, Stupka), 23. Škurla (J. Sedláček, Haas)

HBC Plzeň: Kráčina (Čapek) – Chramosta, Matoušek, Pavlík, Škarka, Štípek, Ulč – Kanta, Kristl, Kunzmann (C), Majer (A), Michel, Miksan, Pavlíček, Poláček, Roušal, Vobruba (A)
    Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Tyl) – Grus, Michajličenko, Neumann, Poláček, J. Sedláček (A), M. Sedláček, Smolík – Belica, Červinka (A), Haas, Hampl, Kapusta, Krajíček, Škurla, Soukup, Stupka (C), Tomáš, Vacek, Zicho

Rozhodčí: Hrubý, Koskuba