Plzeňský kraj – Karlovarský kraj 4:7 (kon.) | Zlínský kraj – Ústecký kraj 3:3 (kon.) | Liberecký kraj – Jihočeský kraj 3:3 (kon.)
Praha – Olomoucký kraj 4:0 (kon.) | Středočeský kraj – Kraj Vysočina 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 4:1 (kon.)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 3:10 (kon.) | Plzeňský kraj – Praha 1:3 (kon.) | Jihočeský kraj – Moravskoslezský kraj 4:2 (kon.)
Olomoucký kraj – Středočeský kraj 4:4 (kon.) | Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 5:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 3:1 (kon.)
Zlínský kraj
3:3 (1:1, 1:0, 1:2)
Ústecký kraj
Pondělí 22.01.2024, 09:05 • CCM Aréna, Zlín • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Je konec. Zlínský kraj v prvním zápase remizoval s Ústeckým krajem 3:3. Marek dal domácím vedení hned v úvodu, ale hosté srovnali krok v závěru první třetiny z přesilovky po parádní ráně Záruby. Zlínský kraj šel z kraje druhé třetiny do vedení zásluhou Němce, pak se ale oba týmy střelecky odmlčely. To platilo ale jen do začátku třetí periody, hosté srovnali v přesilovce po šťastné trefě Gombára. Domácí ale vzápětí dostal do hubeného vedení Šimek. Jenže Ústecký kraj šest minut před koncem srovnal po pěkné akci Butky. Domácí se snažili dát rozdílovou branku, ale Pešout ukázal svou kvalitu a podržel svůj tým Body si tak oba celky rozdělily. (10:28:24)

44:48
    Loukota ubránil domácího útočníka na levé straně.

44:43
    Puk je na mantinelu v pásmu domácích.

44:17
    Jenže hosté pásmo neudrželi.

44:05
    Hosté dostali puk do středního pásma a pak Zlínský kraj zahrál při pokusu o brejk jenom na icing.

43:33
    Hosté se konečně osvobozují.

43:06
    Domácí měli po buly dvě střely, ale ani jedna neprošla přes obránce.

42:59
    Pešout zhluboka oddechuje po sérii střel domácích.

42:46
    Riedl nedokázal zvednout puk nad beton brankáře hostů.

42:23
    Domácí měli dvě střely na ose, ale ty byly zablokovány.

42:07
    Pešout si poradil v oslabení se střelou od modré. Oba týmy střídají.

41:49
    Hosté se ale v oslabení osvobozují.

41:22
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Rabas – 2 min., podrážení.

41:19
    Zlínský kraj pokračuje v obléhání branky hostů a tlak graduje.

41:04
    Domácí si objeli branku, ale střela z levého kruhu nebyla přesná.

40:30
    Ústecký kraj ztratil puk na modré a musí se rychle vracet.

40:05
    Domácí jsou v útočném pásmu a snaží se dostat do vedení.
    39:05 BUTKA - 3:3

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 2. Marek (Riedl), 20. Němec (Man), 38. Šimek (Němec, Dubec) – 13. Záruba (Kváš, Šindelář), 37. Gombár (Konvalinka), 40. Butka (Záruba)

Zlínský kraj: Holaň (Večeřa) – Koňařík, Spitzer, Dubec, Tureček, Číhal, Coufalík, Provazník – Pánek, Zalubil, Šimek, Riedl, Marek, Bláha, Němec (C), Pažout, Man, Drozd.
    Trenér: Lubomír Vosátko

Ústecký kraj: Pešout (WinkelHöfer) – Řepka, Loukota, Falis, Rabas, Šindelář, Konvalinka (C), Mácha, Dvořák – Witoš, Sojčík, Záruba, Butka, Krejčík, Hodek, Gombár, Kváš, Melančin, Dvořák, Vaňha.
    Trenér: Daniel Volráb

Rozhodčí: Filip Čech – David Knap, Marek Šiška