Hranice – Kopřivnice | 24:25 (kon.) |
Písek – Dunajská Streda | 22:30 (kon.) | | | Hodonín – Most | 26:40 (kon.) | | | Slavia – Kynžvart | 20:20 (kon.) |
Olomouc – DHC Plzeň | 33:26 (kon.) | | | Šaľa – Michalovce | 25:27 (kon.) |
konec
TJ Cement Hranice
24:25
(11:12)
KH ISMM Kopřivnice
Josef Ján Horký
TJ Cement Hranice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | J. Juráš | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | B | J. Tabara | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | LK | F. Dořičák | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LK | M. Folwarczný | 0/0 | 0 | 0 | ||
51 | P | K. Galia | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | PS | Š. Klus | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | PK | D. Korger | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | P | Š. Kubeša | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | V. Kučera | 5/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | J. Padalík | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | M. Pelák | 7/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | M. Pinkas | 0/0 | 0 | 1 | ||
88 | SS | L. Piwko | 4/1 | 0 | 0 | ||
18 | LK | J. Polášek | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | SS | J. Ševčík | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | M. Třeštík | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 24/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | M. Brychlec | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | J. Černota | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | B. Pšenica | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 1/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | PK | M. Halama | 4/2 | 1 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LK | J. Ježek | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | O. Kancel | 1/0 | 0 | 0 | ||
46 | LS | D. Lefan | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 3/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | J. Polcar | 8/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 4/1 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 25/3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
TJ Cement Hranice:
Juráš, Tabara – Folwarczný, Dořičák, K. Galia, Klus, Korger, Š. Kubeša, Kučera, Padalík, Pelák, Pinkas, Piwko, Polášek, Ševčík, Třeštík.
Náhradníci:
Trenér: L. Hrabal
KH ISMM Kopřivnice: Brychlec, Černota, B. Pšenica – Brito Benítez, Bukovský, R. Doležel, Gřes, Halama, Hanus, J. Ježek, Kancel, Lefan, Petřík, Polcar, Střelec, Zima.
Náhradníci:
Trenér: T. Sklenák
Náhradníci:
Trenér: L. Hrabal
KH ISMM Kopřivnice: Brychlec, Černota, B. Pšenica – Brito Benítez, Bukovský, R. Doležel, Gřes, Halama, Hanus, J. Ježek, Kancel, Lefan, Petřík, Polcar, Střelec, Zima.
Náhradníci:
Trenér: T. Sklenák
Rozhodčí: Kubis Jiří, Beneš Adam
Diváci:
Nejvíce branek: Pelák 7, Kučera 5, Piwko 4/1 – Polcar 8, Halama 4/2, Střelec 4/1. Rozhodčí: Kubis Jiří, Beneš Adam. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 5:2.