Letňany – Příbram 3:2 (kon.) | Děčín – Chomutov 3:6 (kon.) | Benátky n/J – Písek 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Tábor 2:7 (kon.) | Hronov – Řisuty 3:2 (kon.) | Šumperk – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Vyškov 6:4 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 8:3 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 6:4 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 3:4 (po pr.) | Vrchlabí – Mostečtí Lvi 5:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Cheb 3:1 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 5:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:7 (1:1, 0:4, 1:2)
HC Tábor
Sobota 24.02.2024, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Skupina A

Jihočeský Tábor splnil roli favorita a na ledě Ústí nad Labem vyhrál přesvědčivě 7:2. Domácí tým nejvíce potrápil soupeře v první třetině, o osudu zápasu rozhodly první čtyři minuty druhé části, ve kterých přišla táborská gólová smršť. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne. (18:22:15)

59:51
    Do zakončení se ještě dostal Říha. Stahl ale kotouč dokázal vyrazit.

59:07
    A už běží i poslední minuta.

58:03
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Za tohoto stavu to znamená i celého zápasu.

Tábor právě vstřelil branku!
    Výborně sehraná dvojnásobná přesilovka od Jihočechů! Po timeoutu se po přesné nahrávce před branku prosadil lehkou tečí VÁCLAV KRLIŠ. Asistence: Adam Zeman a Karel Plášil.

56:14
    Oddechový čas pro tým HC Tábor.

55:55
    Tábor toho mohl hned využít. Místo střelby volili Jihočeši ještě další kombinaci a až poté střelu. Tu vyrazil domácí brankář holí.

55:41
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Jakub Trefný – 2 min., hrubost. Hosté po faulu domácího hráče v rohu kluziště mají téměř dvouminutovou přesilovku 5 na 3.

54:23
    Tábor nikam nespěchá a v klidu dohrává zápas s pukem v držení.

54:01
    Dnešní utkání sleduje 960 diváků.

53:34
    Michal Simon – 2 min., držení + 2 min., nesportovní chování. Po dvojitém restu pro Simona si můžou hosté v poklidu na závěr zápasu zkusit hru v přesilovce.

53:22
    U mantinelu proběhla menší pošťuchovačka, sudí vše rychle řeší. Vylučovat se nebude a vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:03
    Střela Suchánka byla zablokována jedním z obránců. Puk tak míří jen do rohu kluziště.

51:49
    Ústí se povedlo dostat puk do středního pásma a může prostřídat.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 10. F. Novotný (Bernat, Trefný), 50. Huovinen (Rudovský, Kuchynka) – 10. Zeman (Matušík, Krliš), 21. Severa (Říha), 22. Dančišin (J. Duda, Plášil), 25. Matušík (Jáchym), 32. Huna (Suchánek, L. Prášek), 45. Zeman (Suchánek, Zadražil), 57. Krliš (Zeman, Plášil)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Klika) – Amirov, Gottfried (A), Popela, Mareš, Eklund, Trefný (C), Polata – Hovsepjan, Anosov, Huovinen – F. Novotný, Bernat, M. Bláha II – Bannikov, M. Simon, Špaček – Nedoma, Kuchynka, Krédl – Rudovský (A).
    Trenér: Jaroslav Roubík

HC Tábor: Gába (Žajdlík) – Plášil, Říha, Jáchym, Suchánek (A), Hajič, Hubata – Zeman, Matušík (A), Krliš – Huna, Zadražil, Seidl (C) – Severa, Dančišin, J. Duda – Šulek, Zíb, L. Prášek.
    Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Pastler – Janíček, Kučera