Slavia – Třebíč 3:2 (po pr.) | Přerov – Zlín 0:2 (kon.) | Jihlava – Sokolov 4:1 (kon.)
Litoměřice – Frýdek-M. 3:5 (kon.) | Vsetín – Kolín 4:2 (kon.) | Pardubice B – Znojmo 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Prostějov 1:3 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 28.02.2024, 16:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 51. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou a hezký zbytek dne. (18:43:46)

Zápas je u konce. V prodloužení se Slavia dokázala ubránit zbytku třebíčské přesilovce a nakonec sama rozhodla v 64. minutě. Rychlý kontr Poláka a Brože zakončil druhý jmenovaný efektní kličkou a rozhodl o zisku dvou bodů pro domácí. Slavia se tak přiblížila předkolu play off. Jejím posledním soupeřem v základní bude v pátek Kolín na jeho ledě, Třebíč se doma střetne s tabulkovým sousedem z Přerova.

63:06 Jaroslav BROŽ - 3:2

63:06
    3/3
    Slavia právě vstřelila branku! Slavia v tomto zápase vítězí! Brož našel unikajícího Poláka, který se opět díky své rychlosti vydal dopředu. JAROSLAV BROŽ si mezitím dobruslil až k bráně a po Polákově nahrávce překonal Mičána efektní kličkou. Asistence: Vojtěch Polák.
    Brož J., Polák V. II, Žovinec D.
    Kučera J., Malý J., Štebih M.

62:08
    Kulda prchal do přečíslení s Beranem a poslal mu přihrávku, ale Beran bránu těsně minul. Dobržďující Kulda se ještě nechtěně srazil s Mičánem, který skončil na ledě, ale obejde se to bez zranění. Mičán je zpátky na nohou a v brankovišti.

61:53

61:39
    Domácím se podařilo vyhodit puk.

61:12
    Hölsä má puk v lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

61:00
    Bořutova další rána šla od modré a Hölsä ji tentokrát vyrazil betony.

60:53
    Hölsäho brána vypadla ze svého postavení a hra je přerušena.

60:38
    Bořutovu ránu schytal obětavý Kajínek, který se proti jeho ráně položil na led.

60:01

Třetí třetina nabídla dvě branky. Jako první se prosadila Třebíč, která dokázala v 57. minutě otočit skóre zásluhou Dočekala, který tečoval pokus Ferdy mimo dosah Hölsäho. Domácí to pak zkusili v šesti a risk jim vyšel, protože se v 59. minutě trefil do odkryté brány Všetečka, čímž srovnal skóre. Po tříminutové pauze nás tak čeká prodloužení, případně pak nájezdy.