Jablonec – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
Karviná – Slovácko 1:3 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (kon.)
MFK Karviná
1:3 (1:1)
1.FC Slovácko
Sobota 02.03.2024, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 23. kolo

90
    Faul Raspopoviće na Trávníka je to poslední pro hostujícího hráče v dnešním utkání. V tuto chvíli přepouští místo pro Břečku.

83
    Zápas končí pro střelce jednoho z gólů a dohrál také majitel více než pěti set ligových startů. Trávník opouští Siňavskij a Petržela, jejich místa zaujmou Mihálik s Blahútem.

79
    Poslední střídání na domácí straně. Mosese zastoupí na poslední minuty Ezeh.

71
    Tempo trochu opadlo, Karviná ztrácí dva góly a navíc hraje v oslabení. To zkusí změnit Martin Doležal, který nahradil Akinyemiho.

66
    Trenér Svědík dvakrát střídá. Vechetu zastoupil Kvasina a Kohúta nahradil Kim.

59
    Domácí trenér Jarábek sáhl k další změně. Ivána nahradil Raspopović.

46
    Trenér Jarábek o přestávce udělal dvě změny. V šatně nechal Žáka s Regálim, na jejich místa přišli Traore a Memič.

Igor Mainka

Branky: 30. Krčík (Svozil) – 37. Siňavskij (Reinberk), 58. Hofmann (Doski), 65. Havlík (pen.)

Karty:   32. Ayaosi (KAR), 51. Iván (KAR), 65. Holec (KAR), 76. Kubišta (KAR), 90. Ezeh (KAR) – 29. Kohút (SLO), 53. Trávník (SLO), 82. Kim (SLO)   42. Ayaosi (KAR)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:9.
    MFK Karviná: Holec – Krčík, Svozil (C), Bergqvist, Fleišman – Moses (79. Ezeh), D. Žák (46. Traore) – Iván (59. Raspopović), Ayaosi, Regáli (46. Memić) – Akinyemi (71. Doležal).
    Náhradníci: Lapeš, Ciupa – Kačor, Papalelé, Ražnatović, Vinicius.

Trenér: J. Jarábek.

1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Hofmann (C), Kalabiška, Doski – Trávník (90. Břečka), Havlík – Petržela (83. Blahút), Kohút (66. Kim), Vecheta (66. Kvasina) – Siňavskij (83. Mihálik).
    Náhradníci: Fryšták – Holásek.