Udinese – Salernitana 1:1 (kon.) | Monza – AS Řím 1:4 (kon.) | Turín – Fiorentina 0:0 (kon.)
Udinese Calcio
1:1 (1:1)
US Salernitana 1919
Sobota 02.03.2024, 15:00 • Dacia Arena, Udine • Italská Serie A • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám pěkný zbytek sobotního odpoledne. (16:58:09)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:11. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:12.

Je dobojováno! Hosté v druhém poločase nedokázali využit početní výhody a body se budou dělit. Druhý poločas nepřinesl mnoho fotbalové krásy. Udinese vstoupilo do druhé části aktivněji, ale větší možnosti na změnu skóre si nevypracovalo. Salernitana hrála od 66. minuty v početní výhodě, ale to nic na situaci nezměnilo. Naopak to mohli být spíše domácí, kteří mohli v závěru otočit stav. Nakonec se tak nestalo a týmy ze spodu tabulky si rozdělí po jednom bodu.

90+5

90+4
    Domácí fanoušci ženou své svěřence za gólem. Ti nezužitkovali první rozehru od rohového praporku, ale dostávají možnost druhé.

90+4
    Udinese se rychle dostalo v před a po centru z levé strany bude mít k dispozici rohový kop.

90+3
    Čas se chílí ke konci. Domácí rozehrají autové vhazování zhruba z poloviny hřiště.

90+2
    Dalekonosná rána z kopačky jednoho z hostů končí vysoko nad brankou Udinese. Okoye si vezme na starost odkop od branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Tu nevyužili. Vzápětí ani tu další, když se po první rozehrávce od rohového praporku dostali i k druhé, jenže ani druhý centr nepřinesl nic zajímavého.

89
    Salernitana se dostane k rohovému kopu. Po rychlém kontru srazili domácí přihrávku za vlastní branku a hosté tak mají jednu z posledních možností na změnu skóre.

88
    Domácí se dostali do zakončení z úhlu, ale rána končí pouze nad brankou Salernitany. Odkop od hostující branky.

86
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Giulio Maggiore, přichází Mateusz Łęgowski.

86
    ze hřiště odchází Alessandro Zanoli, přichází Junior Sambia.

86
    Ten už nebyl nijak nebezpečný, ba naopak se po něm dostávají k míči hosté, kteří mají posledních patří minut na to, aby využili své početní výhody.

85
    Maggiore zachránil svůj tým před inkasováním branky! Ve vápně se položil do střely z velké blízkosti a sráží na rohový kop!

83
    Domácí se dostali k centru, který byl sražen do zámezí. Následně musel zasahovat Ochoa. Uvidíme rohový kop Udinese.

82
    Ani ten hráčům ve vínových dresech nevyšel. Na malou chvíli si na míči zahráli také domácí, ale rychlá ztráta znamená pokračování tlaku ze strany hostujícího družstva.

81
    Maggiore se dostal po odrazu k míči na hranici vápna a pálil z první. Jeho pokus ale srazil obránce na rohový kop.