Prešov – Malženice 5:0 (kon.) | Považská Bystrica – Púchov 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – KFC Komárno 0:2 (kon.)
FC Tatran Prešov
5:0 (2:0)
Dynamo Malženice
sk Sobota 02.03.2024, 14:00 • Štadión MFK Vranov nad Topľou • MONACObet liga • 18. kolo

Prešov dorazil Malženice po prestávke. Ujali sa zimné úlovky Pavúk a Špyrka, ktorí strelili dva góly. Tatran tak pokračuje v tabuľkovom naháňaní Komárna. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (15:48:21)

90+1

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 1 minútu.

89
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Bobrovský).

88
    Pokus Patricka Karhana bol ukážkový! Mladík vystrelil pravačkou smerom na ľavú šibenicu! Kučinsky tam vyskočil, ale k zásahu sa nakoniec nedostal!

86
    Hraničná kĺzačka Bobrovského v stredovom kruhu. Jeden z hosťujúcich hráčov sa nakoniec udržal na nohách.

85
    Duel sa už očividne iba dohráva. Malženice rezignovali, Šarišania sa len tak pohrávajú s loptou a posúvajú si ju.

Dnešný zápas sleduje 673 divákov.

80
    Prešov dal gól! 5:0 pre Tatran. Patrik Vasiľ slabo boxoval loptu z rohového kopu. Petko pustil projektil z hranice šestnástky, Baran trafil pravú žrď, ale JOZEF ŠPYRKA bol už presný.

79
    Dolný nechal loptu na malom priestore pre Jendreka. Ten sa púšťal k bránke napriek tomu, že bolo jasné, ako skončí center. Na druhej strane sa to oplatilo. Je tu rohový kop.

77
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Milunović, prichádza Diao,
    z ihriska odchádza Kopásek, prichádza Petko.

75
    Kotlár zaúradoval v strede poľa. Nasledoval rýchly prechod nováčika. Karhanovi odobral loptu čistým spôsobom Župa, ktorý je platný od prvej minúty.

74
    V druhom polčase strieľa za hostí len Nigérijčan Bolaji. Vyloženú šancu mu v 58. minúte zlikvidoval Kučinsky, a teraz si prešovský brankár bez problémov poradil s pokusom po zemi.

70
    Zápas je už rozhodnutý. Prešov s prehľadom kontroluje hru aj výsledok. Zaslúžene vyhráva jednoznačne 4:0.

68
    Malženice postupne čoraz častejšie horia v obrannej činnosti! Dolný však teraz nezvládol pätičku za seba, kde boli osamotení Špyrka s Pavúkom!

67
    Prešov dal gól! Zimné posily dávajú o sebe vedieť v plnej miere. Presadil sa i JOZEF ŠPYRKA delovkou pod brvno.

66
    Lopta je momentálne v opatere Malženíc. Nováčik ju získal pomocou autového vhadzovania, ktoré zahral legionár Bolaji.

64
    Hostia predviedli pekné zrýchlenie hry. Kotlár predĺžil do šprintu Kurejovi. Tomu vyšiel pokus na ľavú nohu. Kopol to ale tesne vedľa pravej žrde.