Mostečtí Lvi – Děčín 3:4 (kon.) | Vyškov – Havířov 7:3 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Písek – Kralupy n. Vltavou 8:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 7:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 0:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Tábor – Letňany 5:2 (kon.) | Cheb – Kobra 3:2 (po pr.) | Řisuty – Benátky n/J 3:10 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:4 (2:3, 1:1, -:-)
HC Děčín
Sobota 02.03.2024, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina A

Utkání bylo ukončeno pro minimální počet hráčů domácího týmu. Druhá třetina se zvrhla v sérii trestů, mezi jiné i napadení rozhodčího a faulů. Šest hráčů domácích také odstoupilo pro zranění, vážné zranění ruky měl Marek Havlík, kdy brusle jen těsně nezasáhla tepnu. Ve druhé třetině nejprve vyrovnal z trestného nájezdu Ivan Řehoř. Poté v následné dlouhé přesilové hře skóroval Jan Zedek. Utkání poté rozhodčí ukončili na popud domácího týmu. To je ze Sutor arény vše (16:49:00)

33:16
    David Jindra udělal krásnou kličku do bekhendu, zvedali se ruce nad hlavu. Ovšem na konci byl Adam Horák

30:59
    Děčín právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru. Autorem branky je JAN ZEDEK

30:41
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
    Vladimír Kýhos – 2 min., napadení + OK, napadání rozhodčích, odpyká Vojtěch Král,
    Aleš Havlůj – 5 min., napadení + OK, nesportovní chování, odpyká Oldřich Vojíř.

30:19
    Lukáš Hosnedl natáhl beton proti šanci Jana Tůmy. Krásný zákrok

29:54
    Lukáš Hosnedl – 2 min., hrubost, odpyká Vojtěch Buberl.

29:03
    Josef Rykl – 2 min., nedovolené bránění.

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 1. Kýhos, 5. Havlík (V. Král), 25. Řehoř (TS) – 6. Zedek (D. Tůma, T. Nezbeda), 10. Smola (Chovanec, Parshakov), 15. D. Černý (Smola, J. Tůma), 31. Zedek

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Rykl, Havlůj, Hocelík, Böhm, Vojíř, Havlík – Berčík, Písařík, J. Procházka – Jindra, Kýhos, Řehoř – Buberl, V. Král, Pačan.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC Děčín: A. Horák (Lavinger) – Bartoň, Tomšík, Zedek, D. Kučera, D. Petrásek – Jursa, T. Nezbeda, D. Tůma – Macek, J. Tůma, Smola – Chovanec, Parshakov, D. Černý – Nowák, P. Hruška.
    Trenér: David Švagrovský

Rozhodčí: Trnka – Janíček, Pěkný