Teplice – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – Ostrava 0:1 (kon.) | Sparta – Slavia 0:0 (kon.)

Červené karty: 1 – 0 (20:03:52)

Ani druhý poločas nakonec nepřinesl prakticky žádnou vyloženou příležitost, 310. derby tak končí zaslouženou remízou 0:0. Ta znamená, že oba týmy mají shodné vzájemné zápasy, v tabulce si ale Sparta udržuje na svého úhlavního rivala čtyřbodový náskok.

Po vyrovnaném prvním poločase měla Sparta ve druhém poločase územní převahu, tu ale nedokázala využít k nějakým gólovým možnostem, v závěru pak po vyloučení Preciada dohrávala v deseti a Slavia se častěji objevovala na útočné polovině, ovšem také bez jakéhokoliv úspěchu.

90+5

90+5
    K Provodově dlouhému nákopu se neprotlačil Mick van Buren, po následném souboji bude Sparta vhazovat a utkání spěje k bezbrankové remíze.

90+4
    Slávisté se usadili na útočné polovině, centr z pravé strany ale s jistotou pokryl do své náruče Peter Vindahl.

90+3
    Veljko Birmančević dlouhým pasem zahnal Victora Olatunjiho až k rohovému praporku, Nigerijcův následný centr doletěl za slávistickou branku.

90+2
    Po následném Provodově centru se před brankou šroubovalo do vzduchu několik slávistů, odraženého míče se ale ujal Peter Vindahl.

90+1
    V úvodu pětiminutového nastavení dostává žlutou kartu za faul na Michala Tomiće u postranní čáry Veljko Birmančević, sparťané se budou bránit standardní situaci.

90
    Tomáš Wiesner se snažil proniknout po levém křídle, ovšem jeho snahu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího Nádvorníka na znamení ofsajdu.

89
    Indrit Tuci byl faulován u postranní čáry, po souboji si musí nazout kopačku.

87
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Matěj Jurásek.

86
    Žlutou kartou je napomenut sparťanský trenér Brian Priske.
    86. Červená karta

86
    Po rychlém zhlédnutí videozáznamu hlavní arbitr skutečně Preciada vylučuje!

86
    Rozhodčí Pechanec se běží podívat k monitoru na zákrok Preciada a ve hře je červená karta pro ekvádorského fotbalistu!

84
    Jan Bořil pod kotlem slávistickým příznivců srazil k zemi Angela Preciada, ten se pak po Bořilovi ohnal kopačkou, hostující kapitán následně padl k zemi a bude muset být ošetřen.

84
    Tomáš Wiesner se dopustil druhé ztráty míče v rychlém sledu, po odrazu balónu za postranní čáru mohou hosté vhazovat.

83
    Centr Lukáše Masopusta ze standardní situace doletěl jen k Peteru Vindahlovi.

82
    Přechod hostů středem hřiště k pokutovému území přibrzdil Tomáš Wiesner nedovoleným zákrokem, následně žlutou kartu dostává Kaan Kairinen.