Carolina – Winnipeg 3:5 (kon.) | Seattle – Edmonton 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 5:1 (kon.)
St. Louis – Minnesota 3:1 (kon.) | Buffalo – Vegas 7:2 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 4:2 (kon.)
Tampa – Montreal 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Boston 5:1 (kon.)
Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Dallas – San Jose 3:2 (2:1 po s.n.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (kon.)
Washington – Arizona 2:5 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 5:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Dallas Stars
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Neděle 03.03.2024, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Utkání je u konce a po dramatickém průběhu se z výhry na nájezdy raduje domácí Dallas. Ten i ve třetí třetině pokračoval v náporu, jenže ale nemohl najít způsob, jak soupeře překonat. Povedlo se to ve 45. minutě, kdy dostali domácí přesilovku a za tři sekundy ji přesnou ranou o tyčku využil Jason Robertson. Další šance až už ve třetí dvacetiminutovce, nebo v následném prodloužení hráči obou celků neproměnili a tak se šlo do samostatných nájezdů. A i v nich to bylo drama, rozhodla až sedmá série, kdy se prosadil domácí Jamie Benn, zatímco hostující Luke Kunin trefil pouze brankovou konstrukci. Zápas tak skončil výsledkem 3:2 po nájezdech a Dallas je po této výhře lídrem Centrální divize s 83 body. San Jose je s 36 body na posledním místě Pacifické divize.

Dallas se v dalším utkání představí na ledě svého dnešního soupeře, a to ve středu od 4:30, San Jose ale ještě předtím bude hrát v ponděli od 1:00 v Minnesotě.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:40:18)

Jamie BENN - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Rozhodující nájezd si připisuje JAMIE BENN, který v sedmé sérii předvedl bleskový forhendový blafák a podél betonu zasunul za brankovou čáru. Dallas vítězí 3:2!
    Luke KUNIN

7. série
    2:1
    Kunin rázem musel dát, jenže trefil spojnici tyčky a břevna! Dallas vítězí.
    Jamie BENN

7. série
    2:1
    Benn předvedl pomalý nájezd, ale bleskovou kličku do forhendu a povedlo se mu zasunout puk za brankovou čáru.
    Mike HOFFMAN

6. série
    1:1
    Hoffman svou ranou zápěstím trefil gólmana.
    Joe PAVELSKI

6. série
    1:1
    Pavelski vytáhl pomalou kličku a Chrona jej dokonale vybruslil.
    Filip ZADINA

5. série
    1:1
    Zadina zápas neukončil, jeho bekhendový blafák šel těsně vedle tyčky.
    Logan STANKOVEN

5. série
    1:1
    Stankoven byl blízko na to, aby našel mezírku, trefil Chronův postoj.
    Mikael GRANLUND

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 24. Faksa (Steel, Cr. Smith), 45. J. Robertson (Heiskanen, Benn), rozh. náj. Benn – 5. Eklund (Kunin, Rutta), 38. Zadina (Kunin)