Carolina – Winnipeg 3:5 (kon.) | Seattle – Edmonton 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 5:1 (kon.)
St. Louis – Minnesota 3:1 (kon.) | Buffalo – Vegas 7:2 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 4:2 (kon.)
Tampa – Montreal 4:3 (2:1 po s.n.) | Toronto – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Boston 5:1 (kon.)
Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Dallas – San Jose 3:2 (2:1 po s.n.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (kon.)
Washington – Arizona 2:5 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 5:1 (kon.)

3. Anthony Mantha (WSH) 1+0 (22:25:28)

Máme za sebou zajímavé utkání. Washington dával góly jenom z přesilovek, ale Arizona dokázala Capitals i přes to přehrát. Arizona si z hlavního města Spojených států Amerických odváží dva body za vítězství 5:2. Velký podíl na tom má i český brankář Karel Vejmelka.

59:39 Nick SCHMALTZ - 2:5

59:39
    5/6
    Arizona právě vstřelila branku!
    Crouse vypíchl puk na obranné modré čáře a společně s NICKEM SCHMALZEM spolu ujeli. Právě druhý zmiňovaný vymetl prázdnou branku.
    Asistence: Lawson Crouse
    Schmaltz N., Crouse L., Hayton B., Durzi S., Stecher T.
    Strome D., Mantha A., Wilson T., Ovečkin A., Pacioretty M., Carlson J.

59:32
    Washington si vzal timeout.

59:32
    Arizona teď zkusila trefil prázdnou branku přes celé hřiště, to jim nevyšlo a píská se zakázané uvlonění.

58:56

58:15
    Washington to zkouší ze všech pozic, Vejmelka je ale k nepřekonání.

57:42
    Carlson se dostal ke střele z levého kruhu, jeho jedovku chytil Vejmelka.

57:39
    Arizona si bere oddechový čas.

57:39
    Prázdná branka Washingtonu, domácí to zkouší v šesti.

57:35
    Manthovu střelu od modré má Vejmelka na betonech.

56:57
    Washingtonu se teď nabízí exkluzivní šance na to alespoň snížit, pokud ne vyrovnat. Tři minuty před koncem ztrácí Capitals dvě branky, ale hrajou přesilovku a k tomu se vybízí odvolat brankáře.

56:56
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Barrett Hayton – 2 min., držení.

56:17
    Icing na straně hostů.

54:50
    Valimakiho střela od modré s příklepem ani k brance nedoletěla.

53:50

53:21

Michal Farmačka

Branky a nahrávky: 27. Milano (Ovečkin, Sandin), 41. Mantha (D. Strome) – 8. L. Cooley (Guenther, Zucker), 25. Zucker (Guenther, Schmaltz), 27. Kesselring (O'Brien, Välimäki), 39. Guenther (Maccelli, Durzi), 60. Schmaltz (Crouse)

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Sandin, Carlson (A), Edmundson, Jensen, Alexejev, T. van Riemsdyk – Ovečkin (C), Lapierre, Wilson (A) – Pacioretty, D. Strome, Milano – Protas, McMichael, Mantha – Malenstyn, Sgarbossa, Aube-Kubel.
    Trenér: Spencer Carbery

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, Stecher – Kerfoot (A), Hayton, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Zucker, L. Cooley, Guenther – Carcone, McBain, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Chmielewski, Brenk – Gawryletz, Nansen

Diváci: 18 573