Toulouse – Nice 2:1 (kon.) | Brest – Le Havre 1:0 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 2:2 (kon.)
Nantes – Méty 0:2 (kon.) | Rennes – Lorient 1:2 (kon.) | Lyon – Lens 0:3 (kon.)
FC Nantes
0:2 (0:0)
FC Méty
Neděle 03.03.2024, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:11. (17:05:49)

90+5

90+5
    Tři rohové kopy během chvilky nepomohli domácím k tomu, aby se dostali do výraznější šance.

90+4
    Hlavička byla tečovaná, další roh. Následně si obrana poradila znovu jen za cenu rohu.

90+3
    Jean-Charles Castelletto pálil hodně nepřesně, jeho rána končí vysoko nad. Bylo to s tečí, a tak následoval roh.

90+1
    Dlouhou akci domácích zakončoval Nicolas Cozza. Jeho rána však končí výrazně mimo branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Kevin Van Den Kerkhof, přichází Joseph N'Duquidi.

90
    Začala poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Alexandr Úkíddžá výborně vyboxoval míč, což způsobilo, že se domácí nedostali do šance.

86
    Hostující celek se následně zmocnil míče a pelášil v brejku tři na jediného obránce. Brankář míč zastavil, navíc by to byl podle všeho ofsajd.

85
    Nantes vybojovalo další zajímavou rozehrávku na útočné polovině, tým se dostal do šance, ale dobře si počínala obrana. Fali Candé Fali Candé zastavil akci.

84
    Kevin Van Den Kerkhof leží hraněný na hrací ploše, hodně důrazně byl dohraný soupeřem.

83
    ze hřiště odchází Arthur Atta, přichází Sadibou Sané.

81
    Domácí fotbalisté pokračují v dobré hře, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale marně čekají na výraznější šanci.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede dvě branky.

79
    Následně Tino Kadewere zakončoval z bezprostřední blízkosti. Jeho pokus kryje braknář Alexandr Úkíddžá.

78
    Dobrá rána domácích z velké dálky, Moses Simon to vzal na sebe a jeho pokus výborně vyboxoval brankář nad.