Toulouse – Nice 2:1 (kon.) | Brest – Le Havre 1:0 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 2:2 (kon.)
Nantes – Méty 0:2 (kon.) | Rennes – Lorient 1:2 (kon.) | Lyon – Lens 0:3 (kon.)
Toulouse FC
2:1 (0:1)
OGC Nice
Neděle 03.03.2024, 13:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:0. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:10. (15:04:49)

Hráči OGC Nice totálně nezvládli druháý poločas, ačkoliv po první půli vedli 1:0 po trefě Moffiho.

Po hodině hry střílejíícho Bogu dokázal vychytat brankář Restos. A následně to přišlo, během pouhých pěti minut dokázali skvělý obrat předvést Dallinga (nejlepší hráč tohoto utkání) a Gboho krásnou střelou pod břevno, právě po asistenci Dallingy.

Deset minut před koncme Laborde nezaskočil svou střelou Restese a tento gólman se vyznamenal i při likvidaci velmi povedené dělovky Claude-Maurice!

Hráči Toulouse FC si na své konto připisují velmi cenný sklap a potřebné tři body, naopak hráči OGC Nice prohloubili svou neúspěšnou ligovou sérii bez výhry.

90+5

90+5
    Po dlouhém centru Rosária je následně pískán útočný faul jeho spoluhráče ve vzdušném souboji na hranici pokutového území Toulouse.

90+3
    Hráči Nice nedokázali kvalitně rozehrát ani přímý kop, jenž měli k dispozici.

90+2
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Stijn Spierings) za faul.

90+1
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Yann Gboho, přichází Cristian Cásseres,
    ze hřiště odchází Aron Dønnum, přichází Naatan Skyttä.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase minimálně pět minut!

89
    Bombu z kopačky Claude-Maurice dokázal nakonec na rohový kop vytěsnit brankář Restes!

87
    Magri sice nabídl svým spoluhráčům slušný pas do pokutového území, jenže nikdo z nich neměl zájem dotáhnout tuto akci do úspěšného konce.

86
    Laborde svým centrem v pokutovém území hledal svého spoluhráče Cho, jenže ten na letící míč přes svou jansou snahu nedokázal dosáhnout.

85
    Nervózním hráčům Nice se nic nedaří a míč jim odskakuje od kopaček.

84
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Alexis Claude-Maurice.

83
    ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Frank Magri.

82
    Todibo, zahrál účelně, tvrdě a je mu pískán nedovolený zákrok, což se čas od času od obránce požaduje.

81
    Laborde přízemní střelou , která byla umístěna k tyči nedokázal zaskočit velmi solidně chytajícího Restese!