Dukla B – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Slavia B – Admira Praha 3:0 (kon.) | Bohemians B – Robstav 3:1 (kon.)
Táborsko akademie – Vltavín 1:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
3:0 (2:0)
FK Admira Praha
Neděle 03.03.2024, 10:15 • Vladivostocká - UMT, Praha 10 • Česká fotbalová liga (A) • 16. kolo

To je pro dnešek vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou. (12:20:03)

Utkání 16. kola ČFL skupiny A mezi Slavií Praha B a Admirou Praha je u svého konce. Jednoznačnou výhru 3:0 si na své konto připisuje rezerva Sešívaných, té zejména vyšla první půle, kde vstřelila dvě rozhodující trefy.

90+2

90+2
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Michal Švec, přichází Matěj Žitný.

89
    Slavia B právě vstřelila branku!
    Rezerva pražské Slavie přidává definitivní tečku ke konci duelu. O tuto trefu se postaral VICTOR BOLUWATIFE OGUNGBAYI – 3:0.

81
    ze hřiště odchází Sy Babacar, přichází Adam Pudil,
    ze hřiště odchází Dominik Pech, přichází Jakub Dufek.

80
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Miroslav Horák, přichází Jan Martinic.

71
    ze hřiště odchází Tomáš Jelínek, přichází Elmedin Rama,
    ze hřiště odchází Milan Škoda, přichází Pavel Behenský.

68
    ze hřiště odchází Jiří Jandovský, přichází Sviatoslav Shevchuk.

60
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Jiří Jandovský, Adam Čížek).

59
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Jan Trédl).

46
    ze hřiště odchází Vít Kolář, přichází Viktor Záruba,
    ze hřiště odchází Vojtěch Burýšek, přichází Filip Koutecký.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:28.

Úvodní poločas zápasu mezi rezervou Slavie a Admirou Praha je u svého konce. Do kabin odchází spokojenější domácí mužstvo, které vede o dvě branky.

45+2

44
    ze hřiště odchází Ondřej Herc, přichází Jakub Mráz.

22
    Mladí Slávisté jdou do dvougólového vedení. O druhý zásah se postaral VICTOR BOLUWATIFE OGUNGBAYI. – 2:0.

6
    Rezerva pražské Slavie jde do brzkého vedení. Střelcem úvodního gólu je MIKULÁŠ KONEČNÝ. – 1:0.