Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Carolina – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.)
Florida – Philadelphia 1:2 (kon.) | New Jersey – St. Louis 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 0:6 (kon.)
Tampa – Calgary 3:6 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:2 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:5 (kon.)
Vegas – Vancouver 1:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:7 (kon.)

3. Anthony Cirelli (TBL) 1+0 (03:47:33)

Dnešní utkání je u konce. Třetí třetina opět nabídla zajímavou podívanou. V 47. minutě zvýšil už na 5:2 bývalý hráč Tampy a dvojnásobný držitel Stanley Cupu právě v modrobílém dresu. Následně to téměř osm minut před koncem zkoušela Tampa bez brankáře a po pár sekundách inkasovala z hokejky Mangiapaneho. Poslední změna stavu nastala v 55. minutě, kdy kosmeticky upravil na 3:6 Eyssimont. Calgary tak vyhrálo a odvezlo si z Floridy dva body.

59:36
    Weegar pálil docela tvrdě, do jeho střely si ale najel Černák, který ji tak zablokoval.

58:42

58:19
    Hraje se tedy na chvíli na obou stranách ve čtyřech. Zatím se ale ani jeden z týmů nedokázal usadit v pásmu, natož tak ještě vystřelit.

58:04
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
    Victor Hedman – 2 min., hákování.

58:00
    Probíhají poslední dvě minutky zápasu.

57:29
    Z pravé strany to tvrdě zkoušel Kučerov, který ale nedokázal procpat kotouč mezi brankáře a tyčku jeho branky.

57:09
    Tvrdou ránu Hedmana téměř od modré nyní nepěkně schytal Cirelli, který odjel vystřídat.

56:49
    Tampa už vypálila dvakrát v probíhající přesilovce, ale ani jednou nedokázala trefit soupeřovu branku.

56:41
    Vyloučení v týmu Calgary Flames:
    Nazem Kadri – 2 min., vysoká hůl.

56:27
    Cirelli chtěl přebruslit soupeře podél pravého mantinelu a přejít do útoku, neměl ale potřebnou rychlost a nakonec se nechal obrat.
    54:35 Michael EYSSIMONT - 3:6

54:35
    5/5
    Tampa právě vstřelila branku! Domácí přece jen ještě skórují a usměrňují výsledek na 3:6. Byla to krásná spolupráce dnes skvěle hrajícího Shearyho, který si sjížděl k levé tyči, ale následně naservíroval puk do výhodné pozice pro dnes velice aktivního MICHAEL EYSSIMONT, jenž ho střelou o beton Markströma dokázal do branky procpat. Asistence: Conor Sheary a Nick Paul.
    Eyssimont M., Sheary C., Paul N., Raddysh D., Perbix N.
    Rooney K., Duehr W., Hunt Dr., Weegar M., Kylington O.
    52:17 Andrew MANGIAPANE - 2:6

52:17
    5/6
    Calgary právě vstřelilo branku! No, tak tenhle risk bez brankáře se Tampě opravdu nepovedl. Téměř osm minut před koncem to domácí zkoušeli s odkrytou klecí, ale trvalo to jen pár sekund, než se uvolnil ANDREW MANGIAPANE, který poslal do odkryté branky svůj kotouč. Asistence: Mikael Backlund a MacKenzie Weegar.
    Mangiapane A., Backlund M., Weegar M., Coleman B., Andersson R.
    Point B., Cirelli A., Stamkos S., Kučerov N., Hagel B., Hedman V.

52:07
    Branka Tampy je prázdná téměř osm minut před koncem!

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 15. Sheary (Paul, Hedman), 33. Cirelli (Stamkos, Kučerov), 55. Eyssimont (Sheary, Paul) – 12. Dr. Hunt (Šarangovič), 27. Šarangovič (Huberdeau, Weegar), 29. Šarangovič (Coronato), 30. Pelletier, 47. Coleman (Šarangovič, Huberdeau), 53. Mangiapane (Backlund, Weegar)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – D. Raddysh, Hedman (A), Černák, de Haan, Crozier, Lilleberg, Perbix – Kučerov (A), Point, Stamkos (C) – Chaffee, Cirelli, Hagel – Sheary, Paul, Eyssimont – Watson, Glendening, Motte.
    Trenér: Jon Cooper

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Pachal, Kylington, Hanley, Gilbert – Coronato (A), Šarangovič, Huberdeau – Pelletier, Kadri (A), Kuzmenko – Coleman, Backlund (C), Mangiapane – Dr. Hunt, Rooney, Duehr.
    Trenér: Ryan Huska

Rozhodčí: J. Samuel-Thomas, W. McCauley