Ústí n. L. – Ml. Boleslav B 2:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:2 (1:2)
FK Mladá Boleslav B
Pátek 08.03.2024, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Zápas je u konce. Pěkný fotbalový zápas, který nabídl čtyři branky.

Domácí dostali první gól už po třech minutách hry. Podruhé udeřil hostující tým o dvanáct minut později. Ústí se poté sebralo a začalo na soupeře tlačit. Snižující branky se dočkalo v 39. minutě.

Druhá polovina byla v podobném duchu. Ústecký klub měl převahu a tlačil. Přesto mohla rezerva Boleslavi jít do dvoubrankového náskoku, ovšem neproměnila penaltu. V závěru, v nastaveném čase, se pak domácím podařilo získat alespoň bod, když využili špatného odehrání míče a rozvlnili síť.

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (20:01:40)

90+9

90+9
    Vše ukončí nepovedená střela domácího fotbalisty.

90+9
    Sudí ještě nechává rozehrát rohový kop Ústí.

90+8
    Asi poslední možnost ještě dokončit obrat. Ústecký obránce posílá balon dopředu.

90+7
    Boleslav bude odkopávat od branky. Nastavený čas je pryč.

90+7
    Hosté byli připraveni střídat, nakonec to ale zrušili a Fodor už se tak do hry asi nedostane.
    90+6. KUČERA - 2:2

90+6
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ KUČERA. Je srovnáno! Domácí se dočkali! Hostující obránce hlavou nachystal balon pro Kučeru, jenž číhal u pravé tyčky. Když se k němu balon dostal, na nic nečekal a pravou nohou ho napálil mezi brankáře a tyčku.

90+5
    Ústí běží rozehrát rohový kop.

90+4
    Vlček měl na kopačkách branku, která mohla rozhodnout, ale z hranice šestnáctky vystřelil až nepochopitelně vysoko!

90+2
    Ústí má ještě hodně času na to, aby srovnalo. Teď ženě svůj útok po pravé straně.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Hostující hráči jsou často na zemi. Domácím se to nelíbí.

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B:
    ze hřiště odchází Vostřel, přichází Novák.

89
    Žlutá karta pro tým FK VIAGEM Ústí nad Labem (Bouguetouta).

89
    Vedle skončila i další rána hostů, když se vysoký fotbalista vydal na bránu Němce sám od poloviny.

88
    Trochu nepochopitelně teď jeden z hostujících hráčů, jenž vedl míč, nenahrál do strany na spoluhráče. Na levé straně měl úplně volného spoluhráče, který měl čistější výhled na branku. Přesto došlo ke střele od fotbalisty vedoucí míč. Rána skončila vedle.