Hlučín – Bohunice 1:0 (kon.)
FC Hlučín
1:0 (1:0)
TJ Tatran Bohunice
Pátek 08.03.2024, 17:00 • Hřiště Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Přeji hezký zbytek pátečního dne. (18:59:25)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec rozhodla jedna jediná branka. V prvním poločase se prosadil Tomáš Buchvaldek a rozhodl tak o tom, že domácí Hlučín získá všechny tři body. Hosté ve druhém poločase přidali a snažili se s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve finální fázi se jim nedařilo a na první bodový zisk ve druhé polovině sezony si tak musí počkat.

90+7

90+6
    Z rohového kopu nic nebylo a vypadá to, že v tomto utkání se už nic nestane.

90+6
    Rohový kop pro Bohunice.

90+5
    Domácí ale dobře brání a nepouští hosty do zakončení. Vypadá to, že Hlučín si v úvodním utkání jarní části dokráčí pro všechny tři body.

90+3
    Hraje se hlavně na polovině domácího celku, který v samotném závěru utkání brání své těsné vedení.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 6 minut!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Hosté se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Murin.

85
    Hráči Bohunic jsou v posledních minutách o poznání aktivnější, ale stále ještě netrefili branku Hlučína. Ani tentokrát jim to nevyšlo, opět byl k vidění jen nepřesný centr.

83
    Hosté se povedenou kombinací dostali až do vápna soupeře, ale zakončení z toho nebylo. Murin byl tedy i tentokrát bez práce.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Domácí i nadále vedou nejtěsnějším možným rozdílem, čeká nás zajímavý závěr tohoto duelu.

79
    Žlutá karta pro tým TJ Tatran Bohunice (Ševčík).

78
    Nic zajímavého se na trávníku nyní neděje. Hlavně se hraje uprostřed hrací plochy, bez šancí, což samozřejmě vyhovuje zejména Hlučínu.

75
    Další útok hostujícího celku skončil nepřesnou přihrávkou. Hostům se směrem dopředu nedaří, hlavně tedy ve finální fázi.

73
    Domácí samozřejmě nikam příliš nepospíchají a spíše vyčkávají. Není se čemu divit, hrát musí především hosté, kteří stále prohrávají.

71
    Jeden z hostujících hráčů se odhodlal ke střele, ale jeho pokus přesný nebyl a Murin zasahovat nemusel.

70
    Dvacet minutek mají hostující hráči na to, aby minimálně vyrovnali. Celek Bohnic stále prohrává o jednu branku, takže ke třem bodům má mnohem blíže domácí Hlučín.