Valencia – Getafe 1:0 (kon.) | Cádiz – Atlético 2:0 (kon.) | Granada – Real Sociedad 2:3 (kon.)
Girona – Osasuna 2:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (1:0)
Getafe CF
Sobota 09.03.2024, 14:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 28. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:19. (15:57:02)

Domácí hráči v dnešním utkání vítězí nad Getafe. O jediný gól se postaral v prvním poločase krásným lobem Hugo Duro, který zajistil svému týmu 3 body. Ve druhém poločase bylo aktivnější Getafe, ale svůj tlak nedokázalo přetavit na vstřelenou branku. Dnešní utkání tak končí 1:0. Budu se těšit u dalšího přenosu.

90+5

90+5
    Hostům se nepodařilo odcentrovat do pokutového území Valencie a to bylo také poslední, co se v dnešním utkání odehrálo.

90+4
    Poslední nákop na polovinu Valencie obstaral Soria.

90+3
    Domácí hráči kouskují hru, což jim vyhovuje. Gonzalez podržel balón u rohového praporku Getafe.

90+1
    Hostující hráči využívají celou šířku hracího pole, když si obehrávají míč zleva doprava.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Za protesty vůči rouzhodčímu vidí žlutou kartu Guillamon, který tak bude Valencii chybět v dalším utkání.

89
    Djene faulovaný Lopezem. Oba dva si svůj souboj důrazně vysvětlují.

88
    Hosté se nadechují k závěrečnému tlaku. Pro domácí je teď velmi obtížně držet míč na svých kopačkách.

86
    A také hosté posílají posily na hřiště. Přichází Santiago a Rodriguez, odchází Iglesias a Maksimovič.

85
    Valencia posílá na poslední minuty na hřiště Correiu s Amalláhem. Dnes dohráli Guerra, a také střelec jediné dnešní branky Duro.

83
    Ozkacar v tvrdém souboji fauluje Latasu a Getafe má příležitost zahrát standartní situaci.

82
    Za hru rukou na zemi obdržel žlutou kartu kapitán Getafe Djene.

80
    Lopez poslal do vápna z pravé strany nebezpečný střílený centr, ale Durovi chyběl krůček k tomu, aby ho protečoval za záda Sorii!

79
    Iglesias přenáší hru na druhou stranu hřiště, kde se snaží něco vymyslet Martin.

78
    Právě faul na Foulquiera ocenil rozhodčí žlutou kartou. Obdržel jí hostující Carmona.

78
    Foulquier hraje dobrý zápas. Obešel dva protihráče ve středu hřiště a následně byl faulován.