L. Mikuláš – Žilina B 5:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Pohronie 0:1 (kon.) | Humenné – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
Trebišov – Považská Bystrica 1:2 (kon.) | Malženice – Púchov 0:2 (kon.) | Prešov – KFC Komárno 2:0 (kon.)
Dynamo Malženice
0:2 (0:1)
MŠK Púchov
sk Sobota 09.03.2024, 14:00 • Obecný futbalový štadión Malženice • MONACObet liga • 19. kolo

Púchov zdolal v rámci 19. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže MONACObet ligy domáce Malženice stavom 0:2. Autormi gólov sú: Timotej Vavrík a Patrik Mráz. Prajem Vám príjemný zvyšok sobotňajšieho popoludnia. (16:19:07)

90+3

90
    Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Mojžiš, prichádza Kapusniak,
    z ihriska odchádza Vavrík, prichádza Pavlovič.

86
    z ihriska odchádza Kaufman, prichádza Lacko.

80
    Striedanie v tíme Dynamo Malženice:
    z ihriska odchádza Burke, prichádza Slovák.

69
    z ihriska odchádza Mráz, prichádza Štrauch.

67
    Žltá karta pre tím Dynamo Malženice (Rapavý).

65
    z ihriska odchádza Rehák, prichádza Rusnák,
    z ihriska odchádza Krizmanić, prichádza Šarmír.

60
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Mojžiš).

59
    Púchov dal gól!
    Púchov zvyšuje už na rozdiel dvoch gólov! Autorom gólu je PATRIK MRÁZ.

46
    z ihriska odchádza Soliu, prichádza Kurej.

46
    Začal sa druhý polčas.

Púchov vedie po prvom polčase nad domácimi Malženicami stavom 0:1, keď sa v 33. minúte presadil Timotej Vavrík. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas ktorý sa začne približne o 15:02.

45
    Prvý polčas sa skončil.

33
    Púchov otvára skóre dnešného zápasu. Autorom gólu je TIMOTEJ VAVRÍK.

31
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Vavrík).

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Dynamo Malženice: Rusov – Rehák (C), Uljaky, Karhan, Soliu, Horvát, Benovič, Krizmanić, Kotlár, Burke, Rapavý
    Náhradníci: Kurej, Rusnák, Šarmír, Slovák, Krajčovič, Vasiľ
    Tréner: Pavol Bartoš

MŠK Púchov: Vavrúš – Mičuda, Obšivan, Pobořil, Levai, Kopičár, Loduha, Mojžiš, Kaufman, Mráz (C), Vavrík
    Náhradníci: Pilný, Pavlovič, Kvocera, Kapusniak, Lacko, Štrauch, Šeroň
    Tréner: Marián Zimen

Rozhodca: Malárik – Košecký, Dobrík.

Vážení futbaloví fanúšikovia, vítam Vás pri dnešnom zápase 19. kola slovenskej druhej ligy medzi Malženicami a Púchovom. Zápas sa bude odohrávať na Obecnom futbalovom štadióne v Malženiciach. Úvodný výkop je naplánovaný na 14:00. Duel povedie rozhodcovská trojica: Malárik – Košecký, Dobrík.

Malženice sa nachádzajú na 14. priečke tabuľky so 16 bodmi. Zverenci trénera Pavla Bartoša nezažili ideálny štart do jarnej časti, keď prehrali s Prešovčanmi vysoko 5:0 a ostali tak bez šance.

MŠK Púchov
    Púchov sa nachádza na 6. priečke tabuľky s 29 bodmi. Zverenci trénera Mariána Zimena remizovali v prvom zápase jarnej časti s domácou Považskou Bystricou stavom 0:0, kedy oba tímy ani po 94 minútach zápasu nedokázali vsietiť ani jeden gól.

Vzájomné meranie síl oboch celkov sa naposledy uskutočnilo 19.8.2023. Púchov vyhral na domácom trávniku proti Malženiciam stavom 2:0.