Vltavín – Domažlice 1:2 (kon.) | Robstav – Písek 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Slavia B 0:4 (kon.)
Karlovy Vary – Motorlet 3:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
3:2 (1:0)
FK Motorlet Praha
Sobota 09.03.2024, 18:00 • Drahovice UMT • Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Je tu konec zápasu 17. kola ČFL skupiny A mezi domácí Slavií Karlovy Vary a týmem FK Motorlet Praha. V poločase vedl domácí tým 1:0. Ve druhé půli jsme viděli 4 branky, 2 z nich padly z penalt. Motorlet sice v poslední minutě snižoval na 3:2, ale poté už neměli dostatek času na srovnání. Domácí tak díky tomuto vítězství jdou v tabulce právě před Motorlet a oddalují se sestupovým příčkám. To bude ode mě vše, budu se na vás těšit u dalšího přenosu z fotbalu či jiného sportu. Zatím na počtenou a mějte se fajn. (20:05:52)

90+5

90+5
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Po přímém kopu Motorlet snižuje na 3:2, ale to už jim nepomůže a i tak tento zápas Pražané prohrají. Z přímého kopu se prosadil Miroslav Stoch.

90+4
    V 94. minutě je tu další žlutá karta pro Motorlet. Vidí ji Jan Walter.

90+4
    Motorlet se ještě snaží jít dopředu.

90+3
    Odkop od branky pro Karlovy Vary.

90+1
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po útoku z pravé strany a zakončení Sebastiana Horníka vedou Karlovy Vary již 3:1 a o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto.

90
    Motorlet ještě útočil, ale Karlovy Vary získaly míč a můžu dopředu.

88
    Vhazování pro domácí na vlastní polovině.

88
    Motorlet se sice dostal do nebezpečného útoku, ovšem nedokázali vystřelit na branku. V držení míče však zůstávají a znovu mohou útočit.

87
    Roh pro hosty.

86
    Odkop od branky i pro Motorlet, který teď však ztratil míč.

85
    Odkop od branky pro domácí.

84
    Nepřesný nákop, po kterém je u míče zase domácí tým.

84
    Útočný faul. Motorlet se vrací k míči.

83
    Karlovy Vary jdou do útoku po špatné přihrávce jednoho z hostů.

81
    Hráč Motorletu fauloval na polovině soupeře a Vary mohou dopředu.

79
    Roh pro Motorlet.

Josef Ján Horký

Branky: 4. Alozie, 61. Vyleta (pen.), 90+1. Horník – 56. Stoch (pen.), 90+5. Stoch

Karty:   36. Didier (KVA), 45+3. Geňo (KVA) – 60. Alexand (MOT), 90+4. Walter (MOT)

Slavia Karlovy Vary: Soloha – Alozie, Didier (90+3 Markovych V.), Horník (90+3 Gabriel), Markovych M., Milidrag (69. Krčma), Ostapenko (90+3 Charebašvili), Pěkný (C), Tagne, Vyleta, Žilák (89. Černý)
    Náhradníci: Sedlák – Antonov, Černý, Gabriel, Charebašvili, Krčma, Markovych V.

Trenér: M. Geňo

FK Motorlet Praha: Dvořák – Alexandr (69. Lukášek), Candela (56. Kodr), Hroník (46. Stoch), Kučerka, Rataj (72. Konopásek), Rossmann (56. Jurčišin), Scharf (C), Šulc, Walter, Žížala
    Náhradníci: Mihálek – Jurčišin, Kodr, Konopásek, Lukasek, Sehedi, Stoch

Trenér: M. Poustka

Rozhodčí: Orel – Hlaváček, Hrivík