Vítkovice – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 1:2 (po pr.) | K. Vary – Motor ČB 1:3 (kon.)
Olomouc – Liberec 3:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:3 (0:1, 0:1, 1:1) Stav série: 0:3
Mountfield HK
Sobota 09.03.2024, 15:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga • Předkolo

53:45
    Za podrážení je potrestán domácí Raskob.

48:14
    Pro domácího Prčíka dnešní zápas skončil, za sekání je potrestán na 5 minut plus do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Půček.

41:51
    Domácí Prčík i hostující Perret si vykoledovali dvě minuty za hrubost. Hosté hrají přesilovku 5 na 4.

40:34
    Domácí budou hrát oslabení, za faul loktem bude pykat Lednický.

36:58
    Za podrážení je vyloučen domácí Prčík.

19:13
    První přesilovka pro hosty, za držení je vyloučen Krieger.

15:12
    Vítkovickým se dařilo držet kotouč a ohrožovat Paříka, ale puk za jeho záda nedostali. Na trestnou lavici usedá Pavelka za podrážení.

07:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Pilař.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 58. Fridrich (P. Zdráhal, Claireaux) – 4. Freibergs (Miškář, Lalancette), 39. Blain (Šťastný, Okuliar), 53. Jergl (Perret, Šťastný)

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Machovský) – Percy, Raskob, Mikuš (C), Grman, Auvitu (A), Prčík, Stehlík – Kalus, Claireaux, P. Zdráhal (A) – Ro. Bukarts, Krieger, Ri. Bukarts – Fridrich, Barinka, R. Půček – Přibyl, Dej, Lednický.
    Trenér: Pavel Trnka

Mountfield HK: Pařík (Lukáš) – Freibergs, Blain (A), Pavelka, Pláněk, Pilař, McCormack, Jank – Perret, Tamáši, Jasper – Okuliar, Kev. Klíma, Jergl (A) – Eberle (C), Estephan, Šťastný – R. Pavlík, Lalancette, Miškář.
    Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: P. Stano, P. Úlehla – J. Ondráček, J. Svoboda

Diváci: 6 209