Dukla B – Č. Budějovice B 0:1 (kon.) | Admira Praha – Hostouň 2:1 (kon.) | Plzeň B – Bohemians B 1:1 (kon.)
Povltavská – Táborsko akademie 2:4 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (0:0)
TJ Sokol Hostouň
Neděle 10.03.2024, 10:15 • Stadion FK Admira Praha • Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Ze stadionu Admiry v pražských Kobylisích se s vámi loučím, děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště na počtenou u dalších přenosů. Přeji hezký zbytek dne a víkendu a mějte se fajn. (12:46:41)

Ve druhé půli už padaly branky, ale až po 70. minutě. Jako první se prosadila Admira, když si střelu Mráze v 72. minutě srazil za záda vlastního brankáře Charvát. Druhý gól přišel v 78. minutě, kdy se prosadil Koutecký z brejku přesně ke vzdálenější tyči. I Hostouň dala alespoň jeden gól. V 83. minutě se po skrumáži ve vápně prosadil hlavou Adam Fotr a bylo to po centru Hucka z rohového kopu. Admira tak bere velmi důležité tři body a připisuje první vítězství v jarní části. Hostouň naopak i druhé jarní utkání prohrála a klesla na třetí pozici.

90+4

90+4
    Ještě jeden roh pro Admiru. Do vápna přiběhl i gólman Pančev, ale centr končí v náruči Kellera.

90+2
    Keller si ze vzduchu stáhl do rukavic centrovaný míč, který vyslal Mládek.

90+1
    Keller přeskočil jednoho z hráčů Hostouně a získal míč do své moci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Martin Keller).

90
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jakub Mráz, přichází Martin Čácha.

89
    ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Patrik Vlček,
    ze hřiště odchází Vít Kolář, přichází Jan Martinic.

87
    Zakončení Mládka srazila domácí obrana na roh. Centr z něj odvrátila do bezpečí obrana Admiry.

86
    Střela jednoho z hostujících hráčů skončila nad brankou Kellera, který bude odkopávat od své brány.
    83. FOTR - 2:1

83
    Hostouň právě vstřelila branku! Hosté ovšem snižují! Po centru Hucka se míč dostal do vápna, kde ho ze skrumáže hlavou dostal do sítě ADAM FOTR.

83
    Hostouň bude nyní zahrávat roh.

82
    Koutecký se dopustil faulu. Rozehrává Hostouň.

82
    Rozehrávat bude domácí brankář Keller.

79
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Karel Charvát, přichází Václav Rampa,
    ze hřiště odchází Tomáš Křenek, přichází Viktor Freisinger.
    78. KOUTECKÝ - 2:0

78
    Admira právě vstřelila branku! Druhý gól domácích v krátkém sledu! Admira se dostala do rychlého brejku, který vedl FILIP KOUTECKÝ, jenž obešel brankáře Pančeva a míč uklidil do odkryté brány.

75
    Po centru z přímého kopu se ke střele dostal Dieguinho, který ale Kellerovu bránu vysoko přestřelil.

75
    Po faulu na Hostouň budou hosté rozehrávat volný přímý kop.
    72. CHARVÁT - 1:0

72
    Admira právě vstřelila branku! Dočkali jsme se prvního gólu! Mráz se dostal do vápna, odkud vypálil. Jeho střelu si do vlastní brány nešťastně srazil KAREL CHARVÁT. Brankář Pančev si na míč sice sáhnul, ale balón nakonec skončil u levé tyče jeho branky.

70
    ze hřiště odchází Viktor Záruba, přichází Vojtěch Burýšek.

69
    Etemike faulován. Těžce se zvedá, ale už je zpět na nohou. Hostouň bude rozehrávat.

68
    Míč za postranní čarou. Aut pro Admiru.

67
    Mládek hledal Fotra, ale tomu utekl míč za brankovou čáru, takže bude odkopávat od své brány Keller.

66
    Centr hostů do vápna odvrátil hlavou Čížek.

65
    Balón doletěl až k Pančevovi, který vykopává míč dopředu.

63
    ze hřiště odchází Tadeo Paulizzi, přichází Adam Fotr,
    ze hřiště odchází David Klimenda, přichází Dieguinho,
    ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází Venancio.

63
    ze hřiště odchází Sviatoslav Ševčuk, přichází Jiří Jandovský.

61
    Hostouň zahrávala přímý kop z dobré vzdálenosti, ale nerozehrála ho optimálně a k míči se dostala Admira.

60
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Adam Čížek).

60
    Mládek zůstal ležet na hrací ploše a píská se faul.

59
    Faul odpískán domácí Admiře. Rozehrávat bude Hostouň.

57
    Hostouň kombinovala a k míči se dostal Mládek, ale špatně si ho zpracoval a míč skončil v zámezí a je z toho aut pro Admiru.

56
    Další autové vhazování pro Hostouň.

55
    Míč po akci Admiry skončil v rukavicích Pančeva, který rozehrál.

54
    Autové vhazování pro Admiru.

52
    Na centr si ve vápně naskočil Etemike a hlavou poslal míč vedle branky.

51
    Etemike faulován. Hostouň bude rozehrávat.

50
    Míč v zámezí. Aut pro Hostouň.

49
    Na zemi se po nedovoleném zákroku ocitl domácí Záruba.

48
    Míč se po rohu dostal k Charvátovi, který trefil bránícího hráče Admiry a je z toho další roh.

47
    Novákova střela byla sražena obranou Admiry do zámezí, takže to bude roh pro Hostouň.

46
    Admiře odmáván ofsajd.

46

Oba týmy už jsou zpět na hrací ploše.

Dnešní utkání sleduje 251 diváků.

V první půli jsme branku neviděli, viděli jsme pouze převážně žluté karty. Největší šanci měl v 19. minutě domácí Koutecký, který se protáhl s míčem až do vápna a přihrával před bránou, ale balón nakonec místo toho nebezpečně proletěl vedle brány Pančeva a nadělal mu problémy. Jinak jsme spíš byli svědky kombinační hry od obou celků. Druhý poločas začne zhruba v 11:19.

45+1

41
    Míč skončil za brankovou čarou a Pančev bude vykopávat od své branky.

41
    Charvát raději poslal míč dozadu Pančevovi, který odkopl míč zpět do hry.

40
    Míč v zámezí. Augustin pro Hostouň.

38
    Míč měl Ševčuk a postupoval dopředu a trefil pouze bránícího hráče Hostouně, takže je z toho aut pro Admiru.

37
    Autové vhazování pro Hostouň poté, co se míč dostal do zámezí.

35
    Čížek vybojoval faul na svou osobu. Admira bude rozehrávat.

34
    Zahálka se po Fricově nahrávce dostal ke střele, ale bránu vysoko přestřelil.

33
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Vít Kolář).

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (David Klimenda).

32
    Autové vhazování bude mít Hostouň.

32
    Admira začíná kombinaci u brankáře Kellera.

31
    Faul odpískán proti tomu domácímu týmu.

29
    Hostouň kombinuje na vlastní polovině.

28
    Ševčuk centroval do pokutového území, ale tam se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.

27

26
    Koutecký se srazil na středu hřiště s Bízkem a hra je přerušena.

24
    Faul proti Hostouni. Hosté budou rozehrávat a vrací balón Pančevovi.

23
    Admira bude rozehrávat a vrací balón dozadu Kellerovi.

22
    Domácí Fric odchycen v ofsajdu. Rozehrávat bude Hostouň.

21
    Jeden z domácích hráčů se dostal k pěkné střele zpoza vápna, ale branku Pančeva těsně minul.

21
    Centr Koláře z rohu nikoho ve vápně nenašel. Odvrátila ho totiž hostující obrana.

19
    První velká šance domácích! Koutecký se protáhl s míčem až do vápna a hledal svého spoluhráče před bránou, ale balón místo toho proletěl vedle Pančeva a nadělal mu problémy.

18
    Hosté měli roh a rozehráli ho nakrátko.

17
    Hostouň bude zahrávat aut poté, co se míč dostal do zámezí.

16
    Na zemi se ocitl Ševčuk, ale nebude se žlutit. Pančev bude místo toho odkopávat.

14
    Hosté zahrávali rohový kop, ale do vápna odvrátila domácí obrana.

13
    Hostouň kombinuje s míčem a zapojil do kombinace i brankáře Pančeva.

12
    Centr před bránu hledal Čížka, ale u míče byl rychleji Pančev, který sebral míč do rukavic.

10
    Admiře odmáván ofsajd. Pančev odkopává od brány.

8
    Etemike se po střetu s protihráčem ocitl na hřišti. Hostující střídačka ještě požaduje žlutou kartu pro domácí, ale tak se nestalo.

7
    Fric vhazuje aut na útočné polovině.

6
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (Jiří Januška).

5
    Ševčuk odcentroval po nahrávce Frice, ale centr byl moc přetažený a přeletěl všechny hráče.

4
    Pančev rozehraje od branky nepřímý volný kop.

4
    Fric posílal centr do vápna, ale tam na něj nikdo z domácích hráčů nedosáhl.

2
    Pančev zasáhl dobíhajícího kapitána Zahálku a hra je přerušena.

1
    Domácí brankář bude rozehrávát odkazem od brány.

1
    Aut pro hostující Hostouň.

1

Oba týmy pomalu dokončují rozcvičku před utkáním.

FK Admira Praha: Keller – Čížek, Fric, Krunert, Kunc, Ševčuk, Koutecký, Mráz, Zahálka (C), Kolář, Záruba
    Náhradníci: Troharov – Burýšek, Čácha, Jandovský, Martinic, Skalický, Vlček
    Trenér: František Peřina

TJ Sokol Hostouň: Pančev – Bízek, Hucek, Klimenda, Mládek, Etemike, Charvát, Januška (C), Křenek, Paulizzi, Novák
    Náhradníci: Valín – Dieguinho, Fotr, Freisinger, Gerža, Rampa, Venancio
    Trenér: Dominik Rodinger.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Jarní část ČFL je teprve na svém začátku a my se zaměříme na utkání skupiny A mezi domácí Admirou a hostující Hostouní. Admiře zatím patří v tabulce sedmé místo se ziskem 21 bodů. V úvodním kole jarní části prohrála Admira na hřišti Slavie B 0:3 a to ještě gólman Keller chytil penaltu Milanu Škodovi. To Hostouň hraje zatím nad očekávání, protože je v tabulce druhá, hned za Slavii B a má na kontě 34 bodů a na první místo ztrácí 4 body. V prvním utkání jarní části ale Hostouň nečekaně padla na hřišti Českých Budějovic B 0:1. Nejlepším střelcem Admiry je devatenáctiletý útočník Radek Šiler, který se prosadil už desetkrát a jednou v MOL Cupu, ale od jarní části už působí v béčku Sparty o soutěž výš. Na druhém mezi střelci Admiry je obránce Miroslav Horák, který skóroval třikrát. Na strany Hostouně jsou nejlepšími střelci nigerijský záložník Oghenekaro Etemike, český záložník Adam Fotr a český záložník Jiří Januška. Všichni mají na kontě 4 trefy. Podle postavení v tabulce je favoritem Hostouň, ale může se stát opravdu cokoliv. Výkop je na stadionu Admiry naplánován na 10:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.