Hr. Králové B – Zápy 3:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Velvary 0:0 (kon.)
Brozany – Teplice B 3:2 (kon.)
Slovan Liberec B
2:1 (1:1)
FK Přepeře
Neděle 10.03.2024, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Přeji hezký zbytek víkendu, na počtenou. (12:10:49)

Je dobojováno. Sledovali jsme nakonec zajímavé a vyrovnané utkání, které dopadlo lépe pro rezervu Liberce, která v domácím prostředí přehrála Přepeře těsně 2:1. Hosté bojovali až do závěrečného hvizdu, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo.

90+4

90+3
    Žlutou kartu uviděl také hostující brankář Truksa.

90+3
    Možná poslední akci hostů v tomto utkání ukončil útočný faul.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Po rychlé akci to jeden z hostujících hráčů vzal na sebe, ale jeho střela nebyla přesná a od své branky bude rozehrávat Hasalík.

86
    Tentokrát hosty zastavil útočný faul, takže hrát mohou domácí, kteří pochopitelně nikam příliš nepospíchají.

84
    Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu, dopředu se úspěšně brání a drží těsné vedení.

82
    I tentokrát to domácí zvládli a ubránili se. Hosté se stále tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim nedaří.

81
    Rohový kop pro hosty.

80
    Další žlutá karta v tomto utkání, tentokrát jí uviděl domácí Lexa.

78
    Ale ani z tohoto rohu hostující celek nic nevytěžil a stále tak prohrává o jednu branku.

77
    Rohový kop pro Přepeře.

75
    Opět se hraje na polovině Liberce, ale Hasalík je zatím bez práce.

73
    Hosté přidali a jsou nyní mnohem aktivnější, ale do větších šancí se zatím nedostávají.

70
    I tentokrát se Liberec ubránil a dvacet minutek před koncem drží těsné vedení.

70
    Po centru se jeden z hráčů dostal do zakončení, míč byl domácími sražen na další rohový kop.

69

67
    Hostující hráči se pokoušel bleskově srovnat stav utkání, drželi se na polovině Liberce, ale jejich akce k ničemu nevedla.

65
    Žlutou kartu uviděl domácí brankář Hasalík.

64
    Liberec B právě vstřelil branku!
    Tak nerozhodný stav již neplatí, protože domácí Liberec jde podruhé v utkání do vedení. Po bleskově akci se prosadil znovu JAKUB HUDÁK, 2:1.

64
    Žlutou kartou byl napomenut Rozkovec.

62
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, domácí však zůstávají na míči a tlačí se před branku soupeře.

61
    Rohový kop pro Liberec.

60
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a stav utkání je stále nerozhodný 1:1. Je jasné, že konec tohoto třetiligového duelu bude ještě hodně zajímavý.

59
    Domácí se snažili něco vymyslet na polovině soupeře, ale tentokrát je zastavil útočný faul a hrát tak mohou hosté.

57
    Z rohového kopu ale nic nebylo, domácí to zvládli a ubránili se.

56

55
    Nepřesná přihrávka ukončila útočné snažení hostujících hráčů, od své branky bude rozehrávat Hasalík.

53
    Vše podstatné se nyní odehrává hlavně uprostřed hrací plochy, na další šanci stále čekáme.

51
    K vidění je ve druhém poločase také mnoho nepřesných přihrávek, což útočné akce samozřejmě brzdí.

49
    Nakonec z toho byla střela z dálky, ale chyběla jí přesnost a stav utkání se tedy zatím nemění.

48
    Domácí se hned z úvodu tlačí dopředu, ale zatím kombinují daleko od branky hostujícího celku.

46

Vše je připraveno, druhý poločas začne za malý okamžik.

První poločas je minulostí. Sledujeme zajímavé ofenzivní utkání, které nabízí řadu střeleckých pokusů, dočkali jsme se i dvou branek. Do vedení šli hosté, ale domácí Liberec bleskově srovnal a v poločase je tedy stav nerozhodný. Ve druhém dějství to bude ještě hodně zajímavé.

45+2

45+1
    Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Michal).

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Domácí vybojovali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo, tedy kromě nepřesného zakončení.

42
    Hodně nepřesná přihrávka ukončila další akci Liberce, takže od své branky bude rozehrávat Truksa.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a stav utkání je stále nerozhodný.

37
    Z rohového kopu nic nebylo, hosté se ubránili. Hráči Liberce jsou ale stále u míče a snaží se něco vymyslet.

36

35
    Hraje se na polovině hostujícího celku, ale nyní daleko od branky, kterou střeží Truksa. Hosté nyní velmi pozorně brání.

33
    Ale hosté získali míč a hned šli dopředu, ale jejich bleskově akce skončila nepřesným zakončením.

32
    Domácí po vyrovnávací brance samozřejmě ožili ještě více a znovu se tlačí dopředu. Uvidíme, co nám posledních patnáct minut prvního poločasu ještě nabídne, zatím se rozhodně nenudíme.

30
    Je vyrovnáno! JAKUB HUDÁK nezaváhal a z nařízeného pokutového kopu prostřelil brankáře Truksu, takže začínáme od začátku, 1:1!

29
    Pokutový kop pro domácí celek!

28
    Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Lehoczki).

26
    Další kombinační akce skončila domácích skončila ofsajdem.

24
    Domácí se snaží okamžitě odpovědět a tlačí se dopředu, ale hosté zatím pozorně brání a drží své těsné vedení.

21
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Ale pozor, protože nyní už to hostům vyšlo a po rohovém kopu jdou trochu překvapivě do vedení 1:0! Prosadil se DANIEL NOVÁK.

20
    Hosté zahrávali rohový kop, po něm zakončili, ale ani tento pokus neměl gólové parametry. Další roh pro Přepeře.

19
    Hosté se osmělili a vydali dopředu. Po kombinaci to jeden z hráčů vyzkoušel, ale Hasalík byl pozorný a s tímto pokusem si poradil.

17
    Ani tentokrát to domácím nevyšlo, protože v tomto případě je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

15
    Další akce domácích skončila útočným faulem, kterým se ve vápně Přepeř provinil jeden z domácích hráčů.

14
    Z rohového kopu ale nic nebylo a u míče už jsou zase domácí fotbalisté.

13
    Po bleskové akci vybojovali hosté svůj první rohový kop v tomto utkání.

12
    Po rychlé akci se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení, ale jeho rána postrádala přesnost a od své branky bude rozehrávat Truksa.

11
    Hosté se poprvé vydali dopředu, chvíli kombinovali na polovině Liberce, ale nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a na tahu jsou tak opět domácí.

9
    Přepeře se stále brání. Domácí se i nadále tlačí dopředu, ale zatím se nedostávají do zakončení a Truksa je víceméně bez práce.

7
    Ale ani z druhého rohového kopu nic nebylo a na úvodní branku si tedy ještě musíme počkat. Nutno ale dodat, že Liberec v úvodu doslova dominuje.

6
    Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, míč byl sražen do zámezí, další roh pro Liberec.

5
    Domácí celek vybojoval první rohový kop v tomto utkání.

4
    Stále se hraje zejména na polovině hostujícího celku, který se v úvodních minutách pouze brání. Další akce Liberce skončila nepřesnou přihrávkou.

2
    Domácí vstoupili na utkání velmi aktivně a hned od úvodního hvizdu se tlačí před branku svého soupeře.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Slovan Liberec B: Hasalík – Lehoczki, Lexa, Michal, Kop, Winkler, Hadaščok (C), Horský, Machotka, Hudák, Kuľha
    Náhradníci: Kočka, Lupoměský, Šolc, Málek, Meskhi, Bartoš, Musil
    Trenér: Jakub Harant

FK Přepeře: Truksa – Neyra De Pinho, Pavlata (C), Tvaroha, Martan, Pour, Daníček, Janošík, Bulíř, Novák, Strnad
    Náhradníci: Hartych, Šťovíček, Dočekal, Marijanovic, Habr, Rozkovec, Novotný
    Trenér: Miroslav Procházka

Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Beneš.

Začátek utkání je v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho.

FK Přepeře

Hostující celek je na tom o něco hůře, než domácí Liberec. Přepeře mají na svém kontě po 16 zápasech pouze 13 bodů a nachází se na předposledním 15. místě, kdy na poslední tým tabulky, kterým je rezerva Teplic, mají k dobru jen tři body. Hosté začali jarní část domácím zápasem s béčkem Hradce Králové a byla z toho prohra 0:2:

Domácí celek má na svém kontě po 16 zápasech 19 bodů a v tabulce se nachází na 9. místě. Do jarní části ČFL vstoupila rezerva Liberce zápasem ve Velvarech, kde bylo k vidění vyrovnané utkání. Velvary nakonec vyhrály 2:1.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga, tedy třetí nejvyšší soutěž, má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Slovan Liberec B – FK Přepeře. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.