Hr. Králové B – Zápy 3:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Velvary 0:0 (kon.)
Brozany – Teplice B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
3:2 (1:0)
FK Teplice B
Neděle 10.03.2024, 14:30 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

V 17. kole ČFL skupiny B se spolu utkají domácí Brozany a rezerva Teplic. V tabulce najdeme Brozany na 7. místě s 24 body. Teplice B najdeme na posledním místě, tedy šestnáctém. Za 16 kol si připsaly pouhých 10 bodů a na záchranu ztrácí tři body. První vzájemné utkání ovládly Brozany na půdě Teplic 3:2. Teplice však neměly vůbec špatnou přípravu a v prvním jarním mistrovském zápase remizovaly na vlastí půdě 2:2 s Chlumcem nad Cidlinou. Brozany čtyři poslední zápasy remizovaly a nemají nejlepší formu. Uvidíme jak zítřejší zápas dopadne. Brozany by měly být jasným favoritem, zápas začíná ve 14:30 a v tomto přenosu vám jej nabídneme.

SK Sokol Brozany: Kouba – Bechyně, Černý, Soungole, Schettl, Krátký (C), Lauko, Bubeníček, Strada, Šup, Jindráček.
    Náhradníci: Havránek – Benda, Chukwuma, Sláma, Matoušek, Novotný.
    Trenér: J. Němec

FK Teplice B: Grümann – Polívka, Trnovec, Bzura, Lukáš, Kapur, Köstl, Kolář (C), Foungala, Pokorný, Kříž.
    Náhradníci: Fialka – Hefner, Voráček, Procházka, Korselt, Hrdlička.
    Trenér: D. Šourek

Rozhodčí: Šťastný – Hanousek, Pánek.

Hráči už přichází na hrací plochu. Brozany dnes budou hrát v tradiční červenobílé kombinaci, rezerva Teplic nastoupila ve žlutých dresech.

1

1
    Zápas začal, u míče začínají Teplice.

1
    Kapur okamžitě vyzkoušel střelu, ale branku neohrozil.

2
    Obránci Teplic utekl míč do autu a Brozany budou vhazovat na polovině soupeře.

3
    Aut pro Teplice na půlce domácího týmu.

3
    Stoper Brozan uklízí míč do zámezí a situace se opakuje.

4
    Domácí se osvobodili dlouhým nákopem až k brankáři Grümannovi a Teplice zůstávají u míče.

5
    Po faulu Soungoleho hrají Teplice.

6
    Přihrávka na Schettla byla moc dlouhá a Teplice rozehrávají od branky.

7
    Faul na Jindráčka a Brozany budou zahrávat přímý kop.

8
    Centr do vápna by nepřesný a Teplice rozehrávají od branky.

9
    Brozany vybojovaly aut poblíž pokutového území Teplic.

10
    Teplice získaly míč a mířily do protiútoku, ale Soungole dobře obral hráče Teplic o míč a Brozany mohou do útoku.

12
    Dobrý Laukův centr do vápna a je tu roh pro Brozany.

12
    Po faulu na brankáře budou rozehrávat Teplice.

13
    Křídelník Teplic podklouzl a nezpracoval si míč, ale Teplice budou alespoň vhazovat.

14
    Další aut pro hosty.

15
    Útočník Brozan byl faulován a hra se přesunuje na polovinu Teplic.

15
    Kapitán domácích Marek Krátký vyzkoušel střelu z halfvoleje, ale tato střela neohrozila branku Grümanna.

16
    Další aut pro Teplice po bloku Lauka.

17
    Stoper Brozan poslal míč do bezpečí a Teplice znovu tvoří.

17
    Centr z levé strany došel až k brankáři a Brozany jdou dopředu.

18
    Teplice uklidňují hru a míč chodí mezi stopery.

19
    Po bloku Soungoleho pokračují Teplice.

19
    Brankář Kouba teď musel vyrazit pod nohy útočníka a stáhnout míč k sobě. První náznak šance pro Teplice.

20
    Hned se vyznamenal i brankář Teplic, který musel mimo své území a hlavičkoval míč co nejdál od branky.

21
    Tečovaný nástřel skončil jen u Grümanna a Teplice mohou tvořit.

22
    Krásná střela Jáchyma Bechyně, která jen těsně minuta levou tyč Grümannovy branky. Obrovská šance pro Brozany.

24
    Lauko nedokázal vybojovat ani roh a Grümann bude rozehrávat od branky.

25
    Teplice vhazují kousek od půlicí čáry.

26
    Pro dlouhý křižný míč si doběhl Grümann a Teplice znova postupně pokračují dopředu.

27
    Teď však přišel trochu uspěchaný nákop jednoho ze stoperů Teplic a Brozany jsou u míče.

27
    Po faulu na záložníka domácích budou Brozany rozehrávat přímý kop.

28
    Teplice se dostaly na polovinu Brozan a znovu vhazují.

29
    Brankář Kouba opět dobře zasáhl a drží bezbrankový stav.

32
    Po faulu na Šupa můžou Brozany dopředu.

33
    Křídelník Teplic vybojoval alespoň aut kousek od vápna domácího týmu.

34
    Další aut pro Teplice v podobném místě.

35
    Hráč s číslem 53, Patrik Kolář, kapitán Teplic, vidí žlutou kartu za faul zezadu.

36
    Dvě zblokované střely Brozan a třetí letěla moc daleko od branky. Skóre se nemění.

37
    Pro centr si došel brankář Grümann, ale jen málo chybělo k tomu, aby na míč hlavou dosáhl útočník domácích.

38
    Teplice otáčí hru a v klidu kombinují s brankářem.

39
    Aut pro Brozany kousek před šestnáctkou.

40
    Roh pro domácí po zblokované střele.

40
    Teplice se ubránily a jeden z jejich hráčů poslal míč až na polovinu soupeře.

41
    Přímý kop 35 metrů od branky mají domácí k dispozici.

41
    Centrovaný míč byl několikrát tečovaný a nakonec doskákal až ke Grümannovi.

42
    Roh pro domácí po dobrém vyražení centru od Grümanna. Brozany stupňují tlak.

43
    Brozany právě vstřelily branku!
    Tomáš Lauko rozehrál míč po zemi na hranici malého vápna, kde si jej našel kapitán domácích MAREK KRÁTKÝ a uklidil míč na přední tyč. Asistence: Tomáš Lauko.
    43. KRÁTKÝ - 1:0

44
    Jeden z obránců Brozan trochu riskantně hlavičkoval směrem ke svojí brance, ale Kouba si s míčem poradil.

45
    Levý bek Brozan nestihl míč na hrací ploše a Teplice rozehrávají z autu.

45

Skončil první poločas utkání 17. kola ČFL skupiny B mezi Sokolem Brozany a rezervou Teplic. V prvním poločase jsme viděli jeden gól, který padl po rohu ve 43 minutě. Evidentně šlo o secvičený signál, když si kapitán domácích Marek Krátký seběhl na přední tyč a prostřelil brankáře Grümmana. Reakci jsme v prvním poločase neviděli a poločasové skóre je tak 1:0 pro domácí Brozany.

46

46
    Začíná druhý poločas, u míče jsou domácí.

47
    David Schettl se dostal do sólového úniku, ale bohužel pro domácí ho doběhl Foungala a akci přerušil.

48
    Díky vysokému presinku se domácí dostali do dobré šance, ale centr křídelního hráče nenašel adresáta.

49
    Aut pro Brozany, které jsou hned od začátku druhé půle velice aktivní.

50
    Teplice se dostaly do protiútoku, ale výborná obrana Brozan tento útok zastavila.

51
    Penalta pro Brozany! Jeden ze stoperů Teplic hrál ve vápně rukou a rozhodčí nekompromisně ukázal na puntík.

52
    Penaltu si vzal DOMINIK ŠUP a penaltu se štěstím proměnil. Brozany tak vedou již o 2 góly.
    52. ŠUP - 2:0

53
    Brankář Kouba poslal dopředu dlouhý míč a domácí ho dokázali uhrát a zůstávají u míče.

54
    Zblokovaná střela Teplic končí na rohu.

54
    Roh se hostům nepovedl a Brozany vhazují aut.

55
    Po faulu na Jindráčka pokračují domácí.

55
    Tentokrát byl však faulován hráč Teplic a ty jsou teď u míče.

56
    Brozany nepřestávají v tlaku a vybojovaly si aut kousek od pokutového území hostů.

57
    Po ruce Soungoleho hrají Teplice.

58
    Odkop od branky pro domácí po nepřesné střele hráče Teplic.

58
    Roh pro Teplice.

59
    Dvojité střídání Teplic. Ze hřiště odchází Polívka a Kříž. Nastupují Hefner a Procházka.

60
    Roh se hostům nepovedl a znova útočí Brozany.

61
    Offside Brozan, po kterém mohou dopředu Teplice.

63
    Teplice B právě vstřelily branku!
    Teplice se dostaly do dobré situace a byly schopny skórovat. Nově příchozí hráč Dominik Procházka dokázal obehrát obránce Brozan a na zadní tyč poslal střelu bodlem. Brankář nemohl reagovat a skóre je 2:1.
    63. PROCHÁZKA - 2:1

64
    Po offsidu hostů rozehrává Kouba.

66
    Faul Teplic a další dlouhý míč domácích.

67
    Střídání v týmu hostů. odchází Lukáš a místo něj přichází Hrdlička.

67
    Brozany se dostávají do dvoubrankového vedení po druhém gólu Marka Krátkého! Kapitán domácích se dostal ke střele z prostředka šestnáctky a nemýlil se.
    67. KRÁTKÝ - 3:1

69
    Útočný faul Teplic.

70
    Střídání i na straně domácích, ze hřiště odchází Jindráček a přichází Chukwuma.

72
    Faul domácích, po kterém mohou Teplice centrovat do vápna.

72
    Brozany snadno získaly míč a mohou opět dopředu.

73
    Faul na jednoho z domácích, po kterém budou mít k dispozici zajímavý přímý kop z kraje šestnáctky.

74
    Míč na přední tyč dokázal zalepit brankář Grümann.

76
    Po průniku do vápna dokázaly Teplice vybojovat rohový kop.

76
    Pro centr do vápna si došel domácí brankář a poslal dlouhý míč dopředu.

77
    Odkop od branky pro Teplice.

78
    Míč došel znovu až k brankáři Koubovi a ten znova poslal dlouhý nákop dopředu.

80
    Brozany si vytváří další útočnou šanci a snaží se dostat dopředu.

81
    Poslední střídání Teplic, na hřiště přichází Voráček a Kortselt místo Köstla a Pokorného.

82
    Zajímavý přímý kop pro Brozany, který však skončil jen ve zdi. Brozany ale zůstávají u míče.

83
    Teplice vybojovaly alespoň aut na polovině Brozan.

84
    Pro míč si došel brankář Kouba a dopředu můžou Brozany.

85
    Ty mají teď k dispozici aut na polovině soupeře.

85
    Za taktický faul vidí žlutou kartu David Schettl.

86
    Konec bude ještě dramatický! Při rohu byl na zadní tyči úplně volný DAVID PROCHÁZKA a ten hlavičkou uklidil míč do branky. Připisuje si druhý gól v zápase.
    86. PROCHÁZKA - 3:2

88
    Standardka pro Teplice kousek za obloukem. Zajímavá šance na vyrovnání.

89
    Střela skončila jen ve zdi a navíc Brozany budou pokračovat po faulu na jednoho z jejich hráčů.

90
    Aut pro Brozany na polovině Teplic.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90+2
    V 92. minutě ještě dochází ke střídání domácích. hřiště opouští Schettl, nastupuje Novotný.

90+2

Je tu konec utkání mezi domácím Sokolem Brozany a hosty Teplice B. V poločase bylo skóre 1:0, ale ve druhé půli jsme viděli hned 4 góly a zápas skončil 3:2. Nejprve se prosadil Šup z penalty v 52. minutě, poté v 63. Procházka snižoval na 2:1, ale hned v 67. minutě vrátil dvoubrankové vedení Brozanům Krátký. 4 minuty před koncem pak snížil na 3:2 svým druhým gólem Procházka, ale bohužel pro hosty už třetí gól, který by znamenal srovnání, nepřidali a domů odjíždí s prázdnou. Zůstávají tak na posledním místě, Brozany se posunují na 6. místo. Ode mě to bude vše, budu se na vás těšit u dalšího přenosu z českého či zahraničního fotbalu. Mějte se fajn a do té doby na počtenou! (16:28:14)