Hr. Králové B – Zápy 3:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Velvary 0:0 (kon.)
Brozany – Teplice B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
3:2 (1:0)
FK Teplice B
Neděle 10.03.2024, 14:30 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

90+2
    V 92. minutě ještě dochází ke střídání domácích. hřiště opouští Schettl, nastupuje Novotný.
    86. PROCHÁZKA - 3:2

86
    Teplice B právě vstřelily branku!
    Konec bude ještě dramatický! Při rohu byl na zadní tyči úplně volný DAVID PROCHÁZKA a ten hlavičkou uklidil míč do branky. Připisuje si druhý gól v zápase.

85
    Za taktický faul vidí žlutou kartu David Schettl.

81
    Poslední střídání Teplic, na hřiště přichází Voráček a Kortselt místo Köstla a Pokorného.

70
    Střídání i na straně domácích, ze hřiště odchází Jindráček a přichází Chukwuma.
    67. KRÁTKÝ - 3:1

67
    Brozany právě vstřelily branku!
    Brozany se dostávají do dvoubrankového vedení po druhém gólu Marka Krátkého! Kapitán domácích se dostal ke střele z prostředka šestnáctky a nemýlil se.

67
    Střídání v týmu hostů. odchází Lukáš a místo něj přichází Hrdlička.
    63. PROCHÁZKA - 2:1

63
    Teplice se dostaly do dobré situace a byly schopny skórovat. Nově příchozí hráč Dominik Procházka dokázal obehrát obránce Brozan a na zadní tyč poslal střelu bodlem. Brankář nemohl reagovat a skóre je 2:1.

59
    Dvojité střídání Teplic. Ze hřiště odchází Polívka a Kříž. Nastupují Hefner a Procházka.
    52. ŠUP - 2:0

52
    Penaltu si vzal DOMINIK ŠUP a penaltu se štěstím proměnil. Brozany tak vedou již o 2 góly.

51
    Penalta pro Brozany! Jeden ze stoperů Teplic hrál ve vápně rukou a rozhodčí nekompromisně ukázal na puntík.
    43. KRÁTKÝ - 1:0

43
    Tomáš Lauko rozehrál míč po zemi na hranici malého vápna, kde si jej našel kapitán domácích MAREK KRÁTKÝ a uklidil míč na přední tyč. Asistence: Tomáš Lauko.

35
    Hráč s číslem 53, Patrik Kolář, kapitán Teplic, vidí žlutou kartu za faul zezadu.

22
    Krásná střela Jáchyma Bechyně, která jen těsně minuta levou tyč Grümannovy branky. Obrovská šance pro Brozany.