Karviná B – Ostrava B 1:0 (kon.) | Slovácko B – Znojmo 0:0 (kon.) | Uničov – Uh. Brod 2:0 (kon.)
Zlín B – Hranice 4:0 (kon.) | Zlínsko – Start Brno 0:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 10.03.2024, 10:15 • UMT Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou. (12:44:47)

Dnešní utkání sledovalo 91 diváků.

Zápas 18. kola mezi B-týmem Slovácka a Znojmem končí za remízového výsledku 0:0.
    V prvním poločase se klidně mohly dostat oba celky do vedení. Jako první zahrozil domácí útočník Tadeáš Koryčan, který se dostal k propadnutému balonu a po zasekávačce vypálil jen těsně vedle bližší tyče. Asi po dvaceti minutách hry mělo velkou šanci Znojmo, a to když Rocha Ferreira napřáhl ke střele a jeho dalekonosný pokus skončil na břevně. Poté ještě mohl otevřít skóre Milanov, ale branku přestřelil.
    Do druhé půle vstoupilo lépe Znojmo, které si také v 61. minutě vypracovalo asi největší příležitost celého utkání, avšak Abreu Vilela Rodrigo zblízka napálil jen tyč. O pár minut později pak ale udělala obrana hostů chybu a nechala zakončit Onuohu, ten však napálil jen brankáře Škugora. V závěru se Slovácko snažilo o vítěznou branku, skóre se však neměnilo a nakonec zápas skončil 0:0.

90+2

90+2
    Kimův nákop ale nevyšel, takže zápas skončí remízou.

90+1
    Slovácko ale získalo míč zpátky a nakonec vybojovalo také standardku.

90+1
    Kočího nákop směřoval na Koryčana, ale nakonec končí balon v rukavicích Škugora.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Znojmo se snažilo znovu zahrozit, ale nakonec je pískán faul na Kima.

89
    Hosté se teď znovu dožadovali penalty, ale zákrok na Silase nedovolený nebyl.

88
    Svou rozehrávku ale nasměroval jen do zámezí.

88
    V průběhu 88. minuty bude odkopávat balon z obranné poloviny Alexander Urban.

87
    Kratochvíla sice udržel míč na hřišti, ale jen pro soupeře, který ale také dlouho u balonu nevydržel.

86
    Nákop na Koryčana jen propadl za záda útočníka Slovácka, hraje zase hostující tým.

86
    Znojmo se svou akcí po levé straně neuspělo, dobrou defenzivní práci odvedl stoper Holásek.

85
    Slovácko ale rozehrávalo chvíli nato standardku, míč však odvrátil do bezpečí střídající Filipe Duarte.

84
    Napadající Kim tečoval nákop znojemského kapitána Dantase Matheuse a následně ještě chtěl dohrát hráče hostů, míč však nevybojoval.

84
    Po ošetření Ferreiry bude moci rozehrávat Znojmo.

82
    Znojmo rozehrávalo na obranné polovině, následně se ale provinil faulem Novák. Faulovaný Rocha Ferreira ale špatně dopadl a musí být ošetřen.

80
    Po dlouhé době jsme viděli zakončení i na banku Urbana, avšak střelecký pokus Rochy Ferreiry zamířil jen nad břevno.

79
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Muale Nzanza, přichází Filipe Duarte.

78
    Dvě střely vyslal v krátké časové vzdálenosti Tadeáš Koryčan, ta první byla zablokována, ta druhá mířila nad branku.

77
    Kapitán domácích Holásek sice dobře povedl míč, ale poté se nedohodl se spoluhráčem a míč ztratil.

76
    Na Břečkův centr s nabíhal Novák, ale mír byl nakonec až příliš dlouhý a končí v autu.

76
    A žlutá karta i na druhé straně, kterou vidí za faul na Bartoše Bessa Rocha Ferreira.

75
    Slovácku se ale rozehrávka rohu nepovedla, naopak rychlého Nzanzu musel za cenu žluté karty zastavit Aleš Kočí.

74
    Rafael Ferreira si ukousl až příliš velké sousto a nakonec se sám zahnal do zámezí.

73
    Vojtěch Bartoš nepustil za svá záda střídajícího Silase, Znojmo ale bude vhazovat.

71
    O průnik do šestnáctky se teď snažil Kratochvíla a nakonec vybojoval rohový kop.

70
    Slovácko sice ještě vhazovalo, ale po prohraném souboji Koryčana míč definitivně ztrácí.

70
    ze hřiště odchází Velosa Pereira, přichází E. Silas.

69
    Z rohu se Znojmo neprosadilo, naopak na druhou stranu mířilo Slovácko, které ale situaci trochu překombinovalo a nakonec bude pokračovat jen autem.

68
    Znojmo dobře zakombinovalo kolem šestnáctky domácí, poté se dostal k míči Nzanzu, jehož pobídku ale tečuje na roh Onuoha.

67
    Standardku rozehrával Kim, svým centrem hledal Kratochvílu, který však míč nezasáhnul.

67
    Domácí ale budou mít hned další šanci, neboť byl kousek od šestnáctky poslán na trávník Aleš Kočí.

66
    Obrana Znojma teď hodně zazmatkovala a nechala zakončit úplně volného Onuohu, ten však zblízka trefil jen rukavice Škugora.

65
    Po sražené přihrávce na Bartoše se míč odráží až na střechu tribuny.

64
    Hosté se dožadovali po souboji Holáska a Velosy Pereiry penalty, ale sudí Kolář naznačuje jen odkop od branky.

63
    Od kraje hřiště si míč na střelu navedl Tadeáš Koryčan, který ale vyprášil jen rukavice brankáře Škugora.

62
    Další centr posílal do šestnáctky Slovácka Rocha Ferreira, ale obránce Onuoha s brankářem Urbanem situaci zvládli.

61
    Obrovská šance Znojma! Nzanza velmi dobře prošel do šestnáctky, kde se míč po následné přihrávce odrazil ideálně pro Vilelu Rodriga, který však trestuhodně napálil jen tyč!

60
    Slovácko rozerhálo nakrátko a po krátké kličce vypálil Štěpán Břečka, jeho docela dobrý pokus ale skončil nad břevnem.

60
    A poté i rohový kop.

59
    Slovácko zůstalo i po rohu u míče, po faulu na Nováka navíc uvidíme další standardku.

58
    Ani tentokrát ale nebyl brankář Škugor nejjistější a míč jen prodloužil na další roh.

57
    Kratochvílův centr byl sražen na další rohový kop, který zahraje Slovácko.

57
    Vilela Rodrigo vypálil přímo ze standardky, ale brankáře Urbana nenachytal.

56
    Avšak teď bude mít Znojmo k dispozici zajímavou standardku, a to po faulu Marcela Nováka.

55
    Domácí Tadeáš Koryčan si zpracoval balon rukou, což se nelíbilo lavičce hostů, a nakonec také i sudímu Kolářovi, který píská.

55
    Ani tentokrát se z rohu Slovácko neprosadilo, naopak málem Bartoš vyslal do samostatného úniku hostujícího Velosu Pereiru, ale nakonec dokázal zakročit brankář Urban.

54
    Centr od rohového praporku prodloužil brankář Škugor jen na další rohový kop.

53
    A roh uvidíme i na druhé straně, a to po sraženém centru Bartoše.

52
    Po rozehrání standardky si hosté stěžovali na zákrok rukou od jednoho z obránců, avšak sudí Koláč zůstal klidný.

51
    Domácí Branislav Milanov v souboji u postranní čáry fauloval Rafaela Ferreiru.

50
    Chyba v rozehrávce hostů, Slovácko získalo balon zadarmo, a navíc v blízkosti branky Škugora.

49
    Po rohu došlo k menšímu závaru před brankou Urbana, ale nakonec obrana Slovácka celou situaci zvládla.

48
    Po hezké kombinaci Nzanzy a Ferreiry centroval druhý jmenovaný, nakonec uvidíme rohový kop.

48
    Znojmo vstoupilo do druhého poločasu trochu lépe, naopak Slovácko si zatím tolik s míčem nezahrálo.

47
    A chvíli nato musí sudí Kolář pískat faul i Marcelu Novákovi.

47
    Hostující Vilela Rodrigo nedovolil rozehrávku Kočímu, následně se navíc faulem provinil Kim.

46
    Štěpán Břečka dobře povedl balon a poté také nacentroval, míč ale končí v rukavicích Škugora.

46
    První výkop druhé půle provedli hosté ze Znojma.

46

Hráči Slovácka už jsou připraveni na druhý poločas, čeká se už jen na hráče Znojma.

Po prvním poločase je stav mezi B-týmem Slovácka a Znojmem nerozhodný 0:0.
    První šanci duelu měl po chybě obránce Znojma Tadeáš Koryčan, který poté také vystřelil, avšak těsně minul bližší tyč. Ve 20. minutě jsme poté viděli asi největší šanci duelu, a to když znojemský Rocha Ferreira svým dalekonosným pokusem orazítkoval břevno. O osm minut později poté zahrozilo na druhé straně Slovácko, a to když Bartošův centr propadl až k Milanovovi, který však zakončil jen nad branku.

45+1

45+1
    Hostující Nzanza sice udržel mír na hrací ploše, ale nasměroval jej jen do rukavic Urbana.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

43
    Rocha Ferreira si pomohl při rozehrávce faulem, s čímž sice nesouhlasil, ale sudí Kolář mu celou situaci osvětil.

42
    Standardku rozehrál Bartoš, ale svým centrem našel pouze rukavice brankáře Škugora.

42
    V průběhu dvaačtyřicáté minuty bude Slovácko kopat standardní situaci.

41
    Daniel Holáske ztratil míč v blízkosti vlastní šestnáctky, jenže Parede de Almeida situaci nevyřešil dobře a míč ztratil.

40
    Kimův centr byl sražen obráncem, Znojmo poté zamířilo de brejku, jenže přihrávka De Almeidy nenašla adresáta.

40
    A po dalším autu musela do akce píšťalka rozhodčího, rozehrává brankář domácích Urban.

39
    Velosa Pereira předvedl hezký průnik, po kterém letěly do vápna Slovácka dva centry, oba však byly ubráněny.

38
    Znojmo rozehrálo standardku nakrátko, následně udržel balon Velosa Pereira a svým centrem hledal Dantase Matheuse, ten však hlavičkuje jen nad horní tyč.

37
    Znojmo teď bude mít k dispozici zajímavou standardku po faulu před šestnáctkou na De Vasconcelose.

36
    Marcel Novák si hezkou kličkou zaseknul obránce, jenže poté stejně balon ztratil.

35
    Další Bartošův centr do šestnáctky hostů končí v rukavicích brankáře Škugora.

35
    Chvíli po rozehrávce se ale hráči Znojma dostali do ofsajdu a jejich akce tak rychle skončila.

33
    Po souboji Onuohy s Parede de Almeidou je pískán nedovolený zákrok nigerijskému obránci Slovácka.

32
    Domácí Kim Dongha teď trochu zbytečně fauloval Velosu Pereiru, sudí Kolář ale zatím kartu nevytahuje.

32
    Další hezká akce Slovácka. Bartoš zakombinoval s Novákem a druhý jmenovaný odcentroval, míč z pokutového území ale obratně odvrátil kapitán Znojma.

31
    Onuohův nákop na Koryčana nebyl přesný, Znojmo mířilo do protiútoku, ale Velosa Pereira neudržel hrací předmět na hřišti.

30
    Po souboji Nzanzy a Milanova je pískán faul na fotbalistu Slovácka.

29
    Domácí začínají trochu tlačit, akci po levé straně tentokrát vedl Milanov s Koryčanem, po zásahu obránce se bude vhazovat.

28
    Hezká akce Slovácka. Po kombinaci před šestnáctkou se k centru dostal Bartoš, jeho pobídku přizvedl Kratochvíla k Milanovovi, který však zakončil jen těsně nad branku.

27
    Útok Znojma však zastavuje rychlý ofsajd.

27
    Kim Dongha se snažil k balonu přes Dantase Matheuse až příliš, takže je pískán faul.

26
    Kočího snaha o vysunutí Koryčana nevyšla, po rozehrávce Škugora bude moci do útoku znovu Znojmo.

25
    Marcel Novák si míč zpracoval i za pomoci ruky, což neušlo oku sudího Koláře.

24
    Bartošův dobrý centr Koryčan netrefil, po následném odrazu zůstal na zemi ležet domácí Aleš Kočí.

23
    Holáskův nákop na útočnou polovinu končí jen v zámezí, k míči se dostávají znovu hosté ze Znojma.

22
    Slovácko mělo k dispozici zajímavý brejk, jenže Kratochvíla míč předržel a poté u postranního praporku ztratil.

21
    Na druhé straně odkopává míč kapitán Dantas Matheus do autu.

20
    Znojmo mohlo jít do vedení, když se k balonu dostal Rocha Ferreira a svým skvělým dalekonosným pokusem líznul jen břevno!

19
    Střela Velosy Pereiry byla zablokována, z následné akce končí balon u Urbana.

18
    Tentokrát se ale Onuoha nepotkal s přesností a svou rozehrávkou nasměroval jen do zámezí.

17
    Domácí trochu zariskovali při rozehrávce, Znojmo chtělo zamířit do brejku, ale Onuoha útočníky hostů zastavil.

17
    Koryčan vybojoval autové vhazování v blízkosti postranní čáry.

15
    Domácí Parede de Almeida při rozehrávce dohrál Bartoše, chvíli po rozehrávce je pak znovu pískán nedovolený zákrok od hráčů Znojma.

13
    Milanovův centr propadl až k Bartošovi, který centroval také, avšak našel jen hlavu hostujícího obránce. Následný brejk na druhou stranu zastavuje faul Holáska.

12
    Domácí Kratochvíla byl v hlavičkovém souboji faulován loktem, sudí Kolář píská.

12
    Nákop gólmana Urbana míří také jen do autu.

11
    K Holáskovu nákopu se Kratochvíla nedostane, míče se ujímá znovu Znojmo.

11
    Průnik Kina Donghy byl zastaven jen faulem, Slovácko bude rozehrávat na polovině hřiště.

10
    Nzanzův centr vyboxoval brankář Urban, Znojmo si poté další příležitost nevypracovalo.

10

9
    Znojemský Ferreira byl na hraně faulu zastaven Kratochvílou, který se poté snažil vybídnout ke skórování Koryčana, jenže brankář Škugor byl u míče rychleji.

8
    Novákova přihrávka k lajně sražena, domácí znovu vhazovali, ale dlouho u míče nevydrželi.

8
    Nepříjemný nástřel Ferreiry lehce tečoval Onuoha, hosté ale ani poté nezakončili.

8
    Abuchi Onuoha byl u balonu rychleji než Nzanza a odkopl před ním hrací předmět do zámezí.

7
    Kapitán domácích Holásek už míč na hrací ploše nestihl, vhazovat bude Znojmo.

7
    Hostující De Vasconcelos se k balonu dostal rychleji než hráč Slovácka a nechal se faulovat.

6
    David Nzanza se kolem Milanova neprohnal, odkopávat bude brankář Slovácka.

5
    První šance zápasu! Tadeáš Koryčan se dostal k balonu a po zasekávačce obránci vystřeli, jeho pokus však těsně minul bližší tyč.

4
    První střelecké zakončení vyslal na branku Slovácka jeden z hráčů Znojma, Urban ale do akce nemusel.

3
    Ve třetí minutě si faulem pomohl domácí Kim.

2
    Tadeáš Koryčan souboj u postranní čáry s De Vasconcelosem nevyhrál.

2
    Nepříjemný nákop znojemských od pravé lajny skončil nad Urbanovou brankou.

2
    Hned v první minutě musela do akce píšťalka rozhodčího, která píská faul znojemského hráče.

1
    První poločas zahájili výkopem domácí fotbalisté, kteří nastoupili v tradičních bílých dresech. I Znojmo obléklo tradiční kombinaci barev, a to modrobílou.

1

Oba týmy už pomalu přicházejí na hrací plochu, zápas však začne o několik minutek později.

1.FC Slovácko B: Urban – Onuoha, Bartoš, Kočí, Kratochvíla, Holásek (C), Š. Břečka, Novák, Milanov, Koryčan, D. Kim
    Náhradníci: Balciar – Radoičic, Janečka, Okoromi, Severa, Polák, Akumagoa
    Trenér: Pavel Němčický

1. SC Znojmo FK: Škugor – Dantas Matheus (C), Vilela Rodrigo, Pedro, Carlos, Velosa Pereira, A. De Vasconcelos, Afonso Rodrígues, Rafael Ferreira, Muale Nzanza
    Náhradníci: Pfeiffer Rodriguez – E. Silas, Carneiro Rodrigues, Gomes Ferreira, Quinvula da Silva, Aires dos Reis
    Trenér: Félix Amorim Reis Rui Miguel

Rozhodčí: Kolář – Cieslar, Marek.

Oba týmy už se jednou v letošním ročníku potkaly, a byl to právě první zápas v letošní sezoně Moravskoslezské fotbalové ligy. Na první branku jsme čekali až do 74. minuty, když se z penalty prosadil znojemský Marko Kilibarda. O dvě minuty později jsme však viděli pokutový kop i na druhé straně, který bezpečně proměnil David Kratochvíla a vystřelil Slovácku bod za remízu 1:1.

Celek ze Znojma je na tom naopak v tabulce MSFL docela dobře. Po podzimní fázi soutěže se hráči z jihu Moravy nacházejí na šesté příčce se ziskem 29 bodů. Na dělené první místo navíc ztrácí pouhé čtyři body, takže jarní část Moravskoslezské fotbalové ligy může být ještě zajímavá.
    V přípravě narazilo Znojmo hned na sedm soupeřů. V prvním utkání se Znojmo utkalo s divizním Lanžhotem, který nakonec odjel s debaklem 1:6. Ve druhém duelu pak narazil klub z jihu Moravy na druholigové Táborsko, které se dlouho nemohlo prosadit, ale nakonec zvítězilo 1:0. Ve třetím přípravném utkání pak hráči Znojma přemohli i B-tým Českých Budějovic 4:2 a s průběhem přípravy na jarní část mohli být spokojeni. Následovala sice těsná prohra s účastníkem FNL Jihlavou 1:2, jenže poté dokázali znovu hráči z jihu Moravy zvítězit, a to nad Tasovicemi 2:4. Poté sice následovaly ještě dvě remízy, ale celý přípravný cyklus uzavřela výhra 4:0 proti Staré Říši.

1. FC Slovácko B
    Béčku fotbalového Slovácka se podzimní část vůbec nepovedla. Po 17 zápasech se totiž nachází svěřenci kouče Němčického na šestnácté příčce, která za určitých okolností může znamenat sestup do divize. Doposud získalo Slovácko pouhých čtrnáct bodů.
    V přípravě odehrálo toto béčko pět utkání. Hned v tom prvním nestačilo Slovácko na rezervní tým rakouského Rapidu Vídeň a nakonec padlo 1:4. V druhém přípravném duelu si ale spravilo chuť, neboť divizní Nové Sady odcházely z hrací plochy s debaklem 0:8. Hattrickem se v tomto zápase blýsknul nejlepší střelec celého FCS s Marovskoslezské lize Tadeáš Koryčan. Následovaly dva remízové výsledky, a to s Bzencem a také s týmem z Banské Bystrice. Celé přípravné období pak ukončili hráči Slovácka těsnou prohrou s konkurenčním B-týmem Zlína 2:3.

Příjemné nedělní dopoledne. Po zimní pauze se tento týden znovu rozebíhá i Moravskoslezská fotbalová liga, která nabízí o tomto víkendu kompletní 18. kolo. Jedním ze zápasů pak je utkání B-týmu Slovácka s hostujícím Znojmem, které začíná v nedělních 10:15. Příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.