Monza – Cagliari 1:0 (kon.) | Udinese – Turín 0:2 (kon.) | Salernitana – Lecce 0:1 (kon.)
Frosinone – Lazio 2:3 (kon.)
Udinese Calcio
0:2 (0:1)
Turín FC
Sobota 16.03.2024, 15:00 • Stadion Friuli, Udine • Italská Serie A • 29. kolo

90+2
    Krásný centr našel Kristensena, který trefil balón hlavičkou pouze těsně vedle branky Turína.

87
    Sazonov dohrál Successe a vidí žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Alessandro Buongiorno, přichází Saba Sazonov,
    ze hřiště odchází Raoul Bellanova, přichází Valentino Lazaro.

82
    Thauvin se za vápnem odhodlal ke střele levačkou, ta nebyla vůbec špatná, ale letěla těsně vedle branky.

76
    Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Isaac Success.

71
    Turín teď minutu obléhal domácí pokutové území, k nejnebezpečnějšímu zakončení se dostal Zapata metr před malým vápnem, jeho střelu vyrazil brankář Okoye!

67
    ze hřiště odchází David Okereke, přichází Antonio Sanabria.

65
    ze hřiště odchází Mërgim Vojvoda, přichází Matteo Lovato.

59
    ze hřiště odchází Hassane Kamara, přichází Jordan Zemura,
    ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Festy Ebosele.

57
    Obrovská chyba domácí obrany! Vlašić se následně řítil do nebezpečného protiútok, který zastavil za cenu žluté karty Lautaro Giannetti.
    53. Nikola VLAŠIĆ - 0:2

53
    Turín právě vstřelil branku!
    Turín po zásluze navyšuje své vedení! Zapata se dostal s míčem před pokutové území, poslal ho do pravé strany na NIKOLU VLAŠIĆE, který si míč zasekl před obráncem na levačku a poslal ho k levé tyči domácí branky – 0:2! Asistence: Duvan Zapata.

52
    První žlutou kartu v utkání vidí i hráč Turína, konkrétně Alessandro Buongiorno za zatažení protihráče.

46
    ze hřiště odchází João Ferreira, přichází Thomas Kristensen.

45
    V zápětí přichází i druhá žlutá karta v zápase, Ehizibue po přihrávce jednoho z hostů právě tohoto hráče zezadu strčil a i přesto, že rozhodčí nařídil výhodu, tak se k situaci vrátil a vytahuje žlutou kartu podruhé za pár minut.

43
    Poprvé si v dnešním utkání prohlédl žlutou kartu domácí záložník Walace, který byl u míče později než Okereke a došlápl nohu turínského útočníka.

31
    ze hřiště odchází Martín Payero, přichází Kingsley Ehizibue.

29
    Další šance hostí! Rodríguez našel z levé strany Okerekeho, který si připravil micbna pravačku a dokázal zakončit. Jeho střelu Okoye konečky prstů vyrazil na dnes už čtvrtý roh.

25
    První větší šance Udine! Bellanovu obral o míč Kamara a z levé strany běžel do pokutového území, odkud vystřelil a asi o metr minul pravou tyč hostující branky.
    10. Duván ZAPATA - 0:1

10
    V desáté minutě už ale Turín otevírá skóre utkání! Skvělý centr pár metrů za půlkou z pravé strany od Vojvody našel hlavu DUVANA ZAPATY, který zakončil míč k pravé tyči těsně pod šibenici – 0:1! Asistence: Mergim Vojvoda.

8
    Obrovská šance Turína! Vlašić dostal za vápno přihrávku od Vojvody a levou nohou se napřáhl ke střele, která k jeho smůle skončila pouze na pravé tyči branky Udine, od které se míč odrazil za čáru!