Hlučín – Uh. Brod 4:2 (kon.) | Zlínsko – Hranice 2:1 (kon.)
FC Zlínsko
2:1 (1:0)
SK Hranice
Pátek 05.04.2024, 17:00 • Stadion Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký víkend a třeba zase někdy na počtenou! (19:23:10)

Dnešní utkání sledovalo 284 diváků.

Je konec! Zlínsko i přes dramatický závěr udrželo své vedení nad Hranicemi a nakonec získává tři body za výhru 2:1.
    V první půli bylo o trochu lepší Zlínsko, které sice neproměnilo několik šancí, ale nakonec přeci jen udeřilo jako první, a to zásluhou trefy Ondřeje Vintra po rohovém kopu z konce první půle. Největší šanci Hranic neproměnil útočník Rolinc, proti kterému skvěle zasáhl brankář Kalina.
    I do druhé půle vstoupili lépe domácí. V 55. minutě navíc využil další rohový kop střídající Radim Dostál, který si tak ve svém debutovém zápase připsal i první branku. Chvíli na to mohl zvýšit na 3:0 Weber, ale zblízka netrefil branku. V 83. minutě pak mohl definitivně rozhodnout srbský útočník Zlínska Jovanović, ale zblízka trestuhodně přestřelil. A tak přišel trest v podobě snížení, které zařídil hostující Petr Vavřík. Hranice se v závěru ještě snažily o vyrovnání, ale další gól už nevstřelily a Zlínsko tak vyhrálo 2:1.

90+4

90+4
    Hostující Petr Červenka se sám vyhnal do autu, Zlínsko může vhazovat a znovu uklidnit hru.

90+4
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Jovanović, přichází Sekulič.

90+2
    Radim Dostál poslal míč jen do autu, to teď ale asi Zlínsku stačí.

90+1
    Po rohu hlavičkoval střídající Waclawik, ale jen vedle branky.

90+1
    Zlínsko lacině ztratilo míč a nakonec musel raději odvrátit míč na rohový kop Pecuch.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Faul na domácího Dana, Zlínsko bude rozehrávat.

90
    Po rohu se povedlo domácím odvrátit míč dostatečně daleko.

89
    Klimpar míč dobře přenechal míč na Jasenského, jehož centr sráží na roh obránce Zlínska.

89
    Žlutou kartu vidí za zdržování i domácí brankář Marek Kalina.

88
    Z následné standardky ale Hranice nezahrozily, míč se dostává znovu k brankáři Kalinovi.

87
    Žlutou kartu dostal i domácí kapitán Martin Krakovčík.

87
    Oleksandr Pernatskyi vidí žlutou kartu za taktický faul na Michala Kuchaře.

87
    Míč se do autu odrazil od jednoho z hráčů Hranic, domácí budou vhazovat.

86
    Po rohu odvrátil míč Dano příhodně pro Pavel Klimpar, který ale střílel nad horní tyč Kalinovy branky.