Turecko – Tchaj-wan 5:4 (3:2 po s.n.) | Gruzie – Nový Zéland 2:6 (kon.) | Belgie – Bulharsko 11:1 (kon.)
po s.n. (3:2)
Turecko
5:4 (0:1, 1:2, 3:1 - 0:0)
Tchaj-wan
Úterý 23.04.2024, 12:00 • Zimnijat dvorec na sporta, Sofija (BUL) • Mistrovství světa - II. B Divize • 2. kolo

Je konec. Vyrovnaný zápas končí vítězstvím Turecka 5:4 po samostatných nájezdech. Turci v závěru třetího dějství smazali dvoubrankový náskok Tchaj-wanu, kterému došly síly. Prodloužení a bod jim zajistil v 57. minutě Ege Odabaş. V prodloužení branka nepadla a tak se šlo do samostatných nájezdů. Ty rozhodla až 11. série, v ní vstřelil rozhodují branku Ismet Gökçen. Turci si tímto vítězstvím připsali důležité body v boji o záchranu. (14:48:32)

Ismet GÖKÇEN - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězilo Turecko.