SK Interobal Plzeň
10:6 (6:1)
SK Slavia Praha
Úterý 23.04.2024, 19:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • Semifinále

Je to poprvé od února 2020, kdy Plzeň doma šestkrát inkasovala. Série pokračuje v pátek, kdy se Interobal vrátí na místo činu, (20:32:46)

Plzeň poráží Slavii v bláznivém prvním semifinále 10:6. Slavia prohrávala po poločase 1:6, ve druhé půli Plzeň hlavně směrem dozadu polevila. Sešívaní udeřili několikráte z powerplay. V závěru už nebyl na place posazený Kaká, jehož přístup již v prvním poločase byl špatný. Nicméně v globálu se stejně počítá bod v sérii a k tomu, aby sešívaní v Plzni vyhráli na západě Čech bylo daleko.

39:29
    Kočkovanou mezi Holým Kuchtou řeší faul slávisty, konkrétně postrčení zezadu.

38:20
    Slavia právě vstřelila branku!
    Při Brychtově centru po zemi z pravé strany na vzdálenější tyč přidal FILIP HAVRDA šestou branku Slavie.

37:59
    Celkově směrem dozadu Plzeň ve druhém poločase vyloženě exceluje! Na konci přečíslení vykopával Vnuk pokus soupeře na čáře.

37:46
    Vitinho vypíchl míč z levé strany, ale minul křížem prázdnou bránu.

37:21
    Vahala se posunul rukama na svou levou stranu a vytáhl rukama pokus Míči ze střední vzdálenosti.

36:32
    Künstnerova přihrávka na levou stranu na Ricka skončila až za brankou.

36:00
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Dušan Künstner sebral rozehrávku Slavie a v situaci tři na dva, možná tři na tři práskl do gólu o levou tyč.

35:42
    Vitinho dostal přihrávku do druhé vlny a pokusem z úhlu z pravé strany získal roh.

35:18
    To bude hodně dlouho, co Plzeň dostala pět gólů! JAN ŽEŽULKA chytil míč a vykopl jej přes celé hřiště do prázdné brány.

33:42
    Křivánek odhlavičkoval za sebe a vytvořil šanci Křemenovi, ten sám proti Vahalovi z levé strany trefil ruku gólmana na šestce.

33:06
    Marek Kopecký patrně posadil Kaká ve druhém poločase a upřímně se nelze tedy divit. Kdyby tak reprezentační kouč učinil už po první půle, tak by nemohl nikdo nic říct.

32:30
    Souhru s Vnukem zakončil Vitinho patou z pravé strany vedlde zadní tyče. Vnuk pak hledal z rohu Rešetára.

31:32
    Při centru z pravé strany zhruba na vzdálenější tyč minul Künstner prázdnou bránu z půl metru.

30:09
    Pedantovi na defenzivu Marku Kopeckému se asi čtyři obdržené branky líbit nebudou! Na konci souhry přišla nahrávka Kuchty ze středu na MARTINA BRYCHTU a ten mířil levačkou k zadní tyči.

29:32
    Vnuk získal míč proti Křemenovi na půli a sólo přes střed ukončil pasem na pravou stranu na FRANCISCA MIKUŠE.

Vít Muzikář

Branky: 6. Kozár (Vitinho), 7. Holý (Vnuk), 13. Holý (Vahala), 14. Knobloch (Vahala), 19. Rešetár (Vnuk), 20. Vnuk (Mikuš), 22. Mikuš (Rešetár), 27. Rešetár (Vnuk), 30. Mikuš (Vnuk), 36. Künstner – 16. Havrda (Vaktor), 23. Kuča (Křemen), 25. Kuchta (Křemen), 31. Brychta (Kuchta), 36. Žežulka, 39. Havrda (Brychta)

SK Interobal Plzeň: Vahala (Fořt) – Rešetár (C), Holý, Vnuk, Mikuš – Vitinho, Kaká, Knobloch, Kozár – Künstner, Rick, Křivánek.
    Trenér: Marek Kopecký

SK Slavia Praha: Žežulka (Vondráček) – Brychta (C), Klaban, Havrda, Kuča, Míča, Kočovský, Kuchta, Vaktor, Kazbekov, Křemen.
    Trenér: Zdeněk Sláma

Rozhodčí: Vévodová, Chládek – Dragoun