Frýdlant n/O – Bohunice 2:3 (kon.) | Hodonín – Hlučín 3:1 (kon.)
FK Hodonín
3:1 (2:0)
FC Hlučín
Pátek 10.05.2024, 17:00 • Stadion J. Suka, Hodonín • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Hlučín do zápasu vstoupil aktivněji, k žádné střele se však nedostal. Domácí naopak svou příležitost využili a Sukup otevřel skóre. Krátce na něj navázal svým gólem i nejlepší střelec Hodonína Holek. Do konce poločasu měl míč v moci Hodonín a hosté si nevěděli rady s aktivním přístupem domácích.

Hlučín do 2. poločasu vstoupila stejně jako do úvodního, aktivněji. Dlouhou dobu se však opět nedokázali hostující hráči dostat do střeleckých příležitostí. Nakonec se však Hlučín prosadil zásluhou Ptáčka, který zužitkoval rohový kop. V závěru utkání pak už jen skóre upravil Veljača a potvrdil 3 body pro Hodonín. (18:56:26)

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Smékal).

90+2
    Hlučín se snaží zdramatizovat utkání, Hodomín má však závěr zápasu plně pod kontrolou.

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Kania).
    Kania zastavil rozvíjející protiútok za cenu žluté karty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Langer, přichází Kadlec,
    ze hřiště odchází Mihál, přichází Tomovič.

89
    Ofenzivní snaha Ptáčka nevedla k ničemu jinému než k odkopu od domácího brankáře.

88
    Gól domácího útočníka s největší pravděpodobností znamená zisk 3 bodů pro domácí Hodonín.
    86. VELJAČA - 3:1

86
    Hodonín právě vstřelil branku!
    V rychlém přechodu do útoku Dressler vyslal svého útočníka na branku a MARIO VELJAČA si se situací věděl rady a vstřelil 3. gól svého týmu. – 3:1 Asistence: Patrik Dressler

85
    Na roh si naskočil Dressler, hlavičku ale poslal mimo branku.

84
    Střela Veljači byl tečovaná a bude se rozehrávat rohový kop.

83
    Po rychlém kontru vystřelil Guzik, Murin střelu vyrazil před sebe.

82
    Domácímu týmu se ve 2. poločase nedaří žádná ofenzivní snaha, veškeré akce končí už na polovině.

81
    Máme tady zápletku. Závěr utkání slibuje zajímavou podívanou.
    79. PTÁČEK - 2:1

79
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Centr Kanii si v pokutovém území našel JAKUB PTÁČEK a hlavičkou z malého vápna překonal domácího brankáře.- 2:1 Asistence: Lukáš Kania