Varnsdorf – Příbram 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 1:2 (kon.) | Prostějov – Opava 3:1 (kon.)
Vyškov – Líšeň 0:0 (kon.) | Brno – Kroměříž 4:3 (kon.) | Chrudim – Olomouc B 1:3 (kon.)
Táborsko – Dukla Praha 0:0 (kon.) | Sparta B – Vlašim 2:2 (kon.)
MFK Chrudim
1:3 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 19.05.2024, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

89
    Olomouc B právě vstřelila branku!
    Minutu před koncem hosté přidávají vítěznou pojistku! JAN FIALA byl na konci celé kombinace, kdy před ním zůstala už jen prázdné branka – 1:3!

46
    Několik jednotek vteřin po návratu z kabin se hosté prosazují podruhé! Velkou roli v tom hrál brankář Jiří Floder, který při cestě za balonem podklouzl a následně daroval balon na nohu YUNUSY OWOLABIHO MURITALY, který ho v klidu dovedl až za brankovou čáru – 1:2!

18
    Hosté srovnávají stav zápasu! Nenápadný centr byl jedním z hlavičkářů přisednut na hranici vápna do vzduchu, balon následně spadl na levačce ŠTĚPÁNA LANGERA, který z voleje pěkně umístěnou střelou nedal Floderovi šanci zareagovat – 1:1!

10
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Sigma si v posledních minutách vytvořila souvislý tlak směrem dopředu, jenže rychlý brejk Chrudimi znamená vedení domácích! Na centr z pravé strany si na malé vápno naběhl JAN ZÁVIŠKA a na přední tyč prostřelil brankáře Koutného – 1:0!