Ath. Bilbao – Sevilla 2:0 (kon.) | Atlético – Osasuna 1:4 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 3:0 (kon.)
Real Betis – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Cádiz – Las Palmas 0:0 (kon.) | Granada – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Mallorca – Almería 2:2 (kon.) | Valencia – Girona 1:3 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 4:4 (kon.)
RCD Mallorca
2:2 (1:1)
UD Almería
Neděle 19.05.2024, 19:00 • Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 37. kolo

Utkání končí remízou, oba poločasy skončily nerozhodně 1:1, a proto si kluby dělí body. (20:59:01)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 13:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.

90+6

90+5
    Začala poslední nastavená minuta, ani jeden celek se už nikam nežene. Duel skončí smírně.

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat. Vzhledem k průběhu zápasu by remízu podle všeho braly oba kluby.

90+2
    Obrana si poradila pouze za cenu dalšího rohového kopu. Ale ani nyní si tým šanci nevypracoval.

90+1
    Abdón Prats se dostal do zajímavé pozice pro zakončení, ale jeho ránu vytýhl brankář na rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Domácí nyní měli možnost rohového kopu, centr se snesl před branku, ale obrana Almeríi si dokázala snadno poradit.

87
    Alejandro Pozo vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, které následně sám také provedl. UD se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře.

86
    Domácí fotbalisté pokračují v dobré hře a pokouší se zápas překlopit na svou stranu.
    83. Sergi DARDER - 2:2

83
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Domácí celek nyní dokázal vyrovnat, tvrdou ránou se elegantně z hranice penaltového puntíku dokázal prosadit přesně k tyči SERGI DARDER. Asistence: Antonio Raíllo.

80
    Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu zápasu přihlíží 20 573 platících fanoušků.

79
    Fernando Martínez se nyní vyznamenal proti střele, kterou vyslal Manu Morlanes. Stav zápasu se nemění.

79
    Giovanni González to vzal na sebe, jeho střelecký pokus však minul branku.

78
    Na počátku 78. minuty provedl domácí celek střídání, do hry přichází obránce Lato.