Boston – St. Louis 1:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 3:0 (kon.)
Boston Bruins
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
St. Louis Blues
Úterý 12.03.2024, 00:00 • TD Garden, Boston • NHL

Z tohoto utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost a omlouváme se za stručnou třetí třetinu, která byla způsobena technickými problémy. U dalších přenosů zase někdy příště na počtenou. Hezký den všem a mějte se fajn. (03:03:38)

Dnešní utkání sledovalo v TD Garden 17 850 diváků.

3. Kevin Hayes (STL) 1+1

Ve třetí třetině se Bostonu hned na začátku povedlo snížit po trefě Pastrňáka ze 42. minuty. Hosté ale potvrdili svůj výborný výkon z průběhu utkání a ještě jednou se prosadili. Boston totiž už v 52. minutě odvolal Swaymana na střídačku, ale risk domácím nevyšel, protože Toropčenko se trefil do prázdné brány a potvrdil vítězství Blues.

53:13
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
    Jordan Kyrou – 2 min., držení.
    51:27 Alexej TOROPČENKO - 1:5

51:27
    5/6
    St. Louis právě vstřelilo branku! Boston velmi brzy odvolal brankáře, ale risk jim nevyšel, protože přesnou střelou poslal puk do prázdné brány ALEXEJ TOROPČENKO. O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto. Asistence: Colton Parayko a Nick Leddy.
    Toropčenko A., Parayko C., Leddy N., Hayes K., Bučněvič P.
    Lohrei M., Zacha P., Geekie M., Marchand B., McAvoy C., Pastrňák D.
    41:48 David PASTRŇÁK - 1:4

41:48
    5/5
    Boston právě vstřelil branku! Bostonu se dnes sice vůbec nedaří, ale alespoň se dočkali čestného úspěchu po trefě DAVIDA PASTRŇÁKA, který tak překazil Hoferovi čisté konto hned na začátku poslední třetiny. Asistence: Kevin Shattenkirk a Pavel Zacha.
    Pastrňák D., Shattenkirk K., Zacha P., Lindholm H., Marchand B.
    Leddy N., Parayko C., Neighbours J., Bolduc Z., Bučněvič P.

40:01

Tak tohle není zápas domácích. St. Louis díky střele Kevina Hayese a dorážce Brandona Saada vede po druhé třetině 0:4. I přesto Boston vede na střely 24:17, nedaří se mu ale zakončení.
    Třetí třetina začne přibližně v 2:00.

40:00

39:42
    Boston se snaží o poslední šance v této třetině.

39:10
    Mason Lohrei zkusil vystřelit z velkého úhlu. Joel Hofer ale dnes těžko překonatelný.

39:00
    Byla oznámena poslední minuta druhé třetiny.

38:16
    Blues ale získávají puk a míří před bránu Jeremyho Swaymana.

37:22
    Boston se usadil v útočném pásmu a snaží se snížit náskok Blues.
    35:25 Brandon SAAD - 0:4

Mateo

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 42. Pastrňák (Shattenkirk, Zacha) – 11. Kapanen (Krug, Saad), 18. Thomas (Bučněvič, Faulk), 25. Hayes (Kapanen, Kessel), 36. Saad (Hayes, Kapanen), 52. Toropčenko (Parayko, Leddy)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Grzelcyk, Carlo, H. Lindholm, Shattenkirk, Lohrei – DeBrusk, Coyle, Marchand (C) – Pastrňák (A), Zacha, Heinen – Frederic, Geekie, J. van Riemsdyk – Brazeau, J. Boqvist, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Kessel, Krug, Faulk, Perunovich – Kyrou, Thomas (A), B. Schenn (C) – Neighbours, Bučněvič, Z. Bolduc – Kapanen, Hayes, Saad – N. Walker, Sundqvist, Toropčenko.
    Trenér: Drew Bannister

Rozhodčí: Francois St-Laurent, Peter MacDougall – Jonathan Deschamps, Mark Shewchyk

Diváci: 17 850