Buffalo – Philadelphia 4:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:4 (kon.)
Edmonton – Colorado 6:2 (kon.) | Anaheim – Seattle 1:3 (kon.) | Arizona – Vegas 7:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:4 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:2 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:4 (kon.)
Edmonton Oilers
6:2 (2:2, 2:0, 2:0)
Colorado Avalanche
Sobota 06.04.2024, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To už je ode mě dnes vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (05:51:40)

Statistika
    Střely na bránu: 46 – 23 | Přesilová hra: 0/5 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 10

Stuart Skinner (EDM) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3 %, odchytal 59:33
    Alexandar Georgiyev (COL) – 40 zákroků, 6 OG, úspěšnost 86,9 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
    Do utkání žádný český ani slovenský hráč nezasáhl.

1. Connor McDavid (EDM) 2+0
    2. Mattias Ekholm (EDM) 1+1
    3. Evander Kane (EDM) 2+0

Domácí publikum slaví, Edmonton byl dnes lepším družstvem a zaslouženě vítězí poměrně vysoko 6:2.

59:36
    Skinner si připsal jeden z posledních zákroků.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny, asi už můžeme říct, že i do konce zápasu.

57:26
    Rána Girarda skončila sražená na zadním mantinelu.

57:04

56:45
    Puk se od zadního mantinelu odrazil k bránícímu hráči, který následně vyhazuje.

56:03
    Hostům se daří vyhodit kotouče.

55:32
    Nahození do útočného pásma skončilo v ochranné síti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:04
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Josh Manson – 2 min., podrážení.

54:30
    Domácí jsou nastěhováni opět v útočném pásmu, zakončení Draisaitla skončilo vedle.

53:13
    Puk se nejspíše dostal na střídačku Colorada.

53:07
    Píská se zakázané uvolnění domácího mužstva.
    51:59 Evander KANE - 6:2

51:59
    5/5
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Tohle už je pro Colorado velmi krutý debakl! McLeod dostal přihrávku na levou stranu a následně vypálil na branku, jeho ránu nejspíše na brankovišti dorazil za záda Georgiyeva svým druhým gólem v zápase EVANDER KANE – 6:2! Asistence: Ryan McLeod a Brett Kulak.
    Ceci C., Nurse D., McLeod R., Perry C., Kane E.
    Johnson J., Duhaime B., Ničuškin V., Walker Se., Mittelstadt C.

51:08
    Po přerušení hry následuje další reklamní přestávka.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 2. Perry (Nurse, Ceci), 18. McDavid (Ekholm, Draisaitl), 29. Ekholm (Draisaitl, Bouchard), 40. E. Kane (R. McLeod, Ceci), 45. McDavid (Bouchard, Hyman), 52. E. Kane (R. McLeod, Kulak) – 12. Drouin (MacKinnon, Rantanen), 16. Colton (Lehkonen, Makar)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais – Draisaitl, McDavid (C), Hyman – Henrique, Nugent-Hopkins (A), Foegele – E. Kane, R. McLeod, Perry – Janmark, Ryan, C. Brown.
    Trenér: Kris Knoblauch

Colorado Avalanche: Georgijev (Annunen) – Toews, Makar (A), Girard, Manson, J. Johnson, Se. Walker – Drouin, MacKinnon (C), Rantanen (A) – Ničuškin, Mittelstadt, Lehkonen – Wood, Colton, Parise – Cogliano, Trenin, Duhaime.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Skilliter, Markovic – Alphonso, Murchison