Buffalo – Philadelphia 4:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:4 (kon.)
Edmonton – Colorado 6:2 (kon.) | Anaheim – Seattle 1:3 (kon.) | Arizona – Vegas 7:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa 5:4 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:2 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:4 (kon.)
Boston Bruins
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Florida Panthers
Sobota 06.04.2024, 21:30 • TD Garden, Boston • NHL

To je pro dnešek úplně vše. Přeji dobrou noc a u dalších přenosů naviděnou. (00:45:50)

3. Linus Ullmark (BOS) 93,55 %

Atraktivní utkání mezi Bostonem a Floridou je u svého konce. Ze zisku dvou cenných bodů se raduje domácí celek, a tak hostům zbyl pouze jeden. Vyrovnaný duel se protáhl až do prodloužení, kde skvěle odhadl souhru Floridy hrdina Boqvist a svůj únik zakončil přesně do šibenice branky. Díky němu tak končí duel po prodloužení poměrem 3:2.

62:05 Jesper BOQVIST - 3:2

62:05
    3/3
    Boston právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, bod navíc pro sebe urvali Bruins! JESPER BOQVIST na obranné modré vystihl kombinaci soupeře a obral ho o puk. Následně útočník domácích spěchal ke střele z úhlu, která končí v šibenici, na což Sergej Bobrovskij neměl nárok. – 3:2 po prodloužení. Bez asistence.
    Boqvist J., Grzelcyk M., DeBrusk J.
    Lundell A., Barkov A., Ekman-Larsson O.

61:52
    Vladimir Tarasenko vzal na sebe celou individuální akci, kterou ovšem trefuje pozorného Ullmarka.

61:20
    Odražený puk si našel Matthew Tkachuk, jenže soupeři ho nabízí nepřesnou nahrávkou.

60:43
    K první střele se odvážil David Pastrňák. Pokus zápěstím končí na těle brankáře.

60:22
    Buly v prodloužení pro sebe urval celek z Bostonu a právě on začne úvodní souhru.

60:01

Střely na branku: 26 – 29

Třetí třetina zápasu mezi Bostonem a Floridou je u konce. V této části byla k vidění pouze jedna branka, o kterou se postaral hostující celek zásluhou Barkova. Dále se spíše zápas dohrával do prodloužení, jenž nás za stav 2:2 čeká za pár minutek.

60:00

59:50
    Půjde se do prodloužení, protože poslední souhra Bostonu je neúspěšná.

59:16
    Stresovat se musela Florida! Brad Marchand zavezl puk do brankoviště a už ho zasouval za čáru. Jenže betonem včas dokázal zareagovat Sergej Bobrovskij.

58:58
    Nadějně se rozjel do útoku David Pastrňák. Zastaven je čistým zákrokem.

58:31
    Mohlo být pro Boston zle. V závaru před brankou se pohyboval volný kotouč. Nakonec si ho Ullmark včas našel.

58:00
    Sam Reinhart se natahoval ve slotu po nadějné přihrávce. Nedokázal ji zachytit a musí mířit do defenzivy.

Matyáš Kotlan

Branky a nahrávky: 6. McAvoy (Heinen, Zacha), 36. Coyle (Marchand, Pastrňák), 63. J. Boqvist – 1. M. Tkachuk (Tarasenko, Forsling), 46. Barkov (Reinhart, Forsling)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – McAvoy, H. Lindholm, Carlo, P. Wotherspoon, Peeke, Grzelcyk – Pastrňák (A), Zacha, Heinen – Geekie, Coyle, Marchand (C) – Frederic, J. Boqvist, DeBrusk – Lauko, Beecher, J. van Riemsdyk.
    Trenér: Jim Montgomery

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Ekman-Larsson, Forsling, Montour, Mikkola, Kulikov, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Tarasenko – M. Tkachuk (A), Bennett, Cousins – Rodrigues, Lundell, Luostarinen – Lomberg, Stenlund, Gadjovich.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: O'Rourke, Sutherland – Baker, Kelly