Buffalo – Washington 4:2 (kon.) | Florida – Columbus 4:0 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 6:5 (po pr.) | Tampa – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Toronto – New Jersey 5:6 (kon.)
NY Islanders – Montreal 3:2 (po pr.) | Dallas – Winnipeg 0:3 (kon.) | Seattle – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Calgary 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
5:6 (2:3, 2:1, 1:1)
New Jersey Devils
Pátek 12.04.2024, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (04:00:33)

59:50
    Toronto to zkouší v šesti, ale dnešní zápas dopadne lépe pro hosty.

59:17
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
    Ondřej Palát – 2 min., podrážení.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
    58:46 Jesper BRATT - 5:6

58:46
    5/5
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    JESPER BRATT předvedl dokonalou individuální akci a posílá svůj tým minutu před koncem do vedení! Dokázal projet přes celé střední a následně i útočné pásmo a navíc vystřelit z mezikruží.
    Bratt J., Marino J., Hischier N., Palát O., Siegenthaler J.
    Domi M., Edmundson J., Matthews A., Bertuzzi T., Brodie T.
    55:13 John TAVARES - 5:5

55:13
    5/5
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto přidává další branku do gólových hodů a znovu dorovnává! Morgan Rielly zavezl puk do útočného pásma a zpoza brány nahrál do předbrankového prostoru, odkud puk dorazil do brány JOHN TAVARES. Asistence: Rielly, Marner
    Tavares J., Rielly M., Domi M., Marner M., Matthews A.
    Smith B., Hischier N., Hughes L., Bratt J., Clarke G.
    51:03 Jesper BRATT - 4:5

51:03
    5/4
    Kombinace v útočném pásmu na modré skončila přihrávkou na pravý kruh, kde čekal nachystaný JESPER BRATT, který pálil z první a trefil se přesně. Asistence: Hughes, Meier
    Bratt J., Hughes L., Meier T., Hischier N., Mercer D.
    Benoit S., Holmberg P., Ljubuškin I., Nylander W.

50:13
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
    Auston Matthews – 2 min., podrážení.

46:04
    William Nylander vyjel až na pravý kruh, odkud vypálil, jeho střelu hostující brankář chytá.

45:18
    Šimon Nemec vypálil z poměrně velkého úhlu a ukončil tak dlouhý tlak Devils v útočném pásmu.

42:50
    New Jersey pokračuje dále v útoku a pálí od modré, střela je zblokována.

41:00
    Třetí třetinu zahájili hosté svým rychlým přechodem přes střední pásmo.

40:01

Druhá třetina je minulostí. Viděli jsme opravdu aktivní a rychlý hokej, Toronto nejprve dokázalo otočit zápas z 2:3 na 4:3, díky gólům Austona Matthewse a Davida Kämpfa. Devils dokázali srovnat utkání 11 vteřin před koncem této třetiny prudkou střelou Tima Meiera. Do třetí třetiny jdeme tedy ve vyrovnaném stavu a uvidíme, komu se povede lépe.
    Třetí třetina začne přibližně v 3:02.

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 1. Tavares (Marner), 7. Matthews (Domi, Brodie), 28. Matthews (Domi, Bertuzzi), 30. Kämpf (Dewar), 56. Tavares (Rielly, Marner) – 1. Haula, 8. N. Foote, 13. Meier (Bratt, L. Hughes), 40. Meier (Hischier), 52. Bratt (L. Hughes, Meier), 59. Bratt

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Ljubuškin, Rielly (A), Brodie, Giordano, Edmundson, Benoit – Domi, Matthews (A), Bertuzzi – Marner, Tavares (C), McMann – W. Nylander, Holmberg, N. Robertson – Dewar, Kämpf, Knies.
    Trenér: Sheldon Keefe

New Jersey Devils: Allen (Kähkönen) – Marino, L. Hughes, B. Smith, Bahl, Nemec, Siegenthaler – Bratt (A), Hischier (C), G. Clarke – Mercer, Haula, Meier – Holtz, Bowers, Palát (A) – N. Foote, Tierney, MacDermid.
    Trenér: Travis Green