Ústí n. L. – Hr. Králové B 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (1:1)
FC Hradec Králové B
Pátek 15.03.2024, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 18. kolo

To je od nás z dnešního přenosu vše, děkujeme Vám za pozornost. (19:58:23)

Utkání nakonec skončilo vítězstvím Ústí nad Labem, které zvítězilo nad Hradcem Králové B poměrem 2:1. Nejprve se v úvodním poločase prosadil Ouattara v 21. minutě. Následně ve 38. minutě srovnal Hruška na 1:1. Ve druhé půli jsme nějaké větší šance neviděli, hra se vcelku uklidnila. Až v 90. minutě jsme viděli další a zároveň poslední branku, když hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop pro Ústí nad Labem. Domácí penaltu proměnili a zvítězili 2:1.

90+6

90+4
    Žlutou kartu viděl za zdržování hry Bouguetouta.

90+3
    Na druhé straně viděl též žlutou kartu Vojtěch Baloun, který podrazil soupeře zezadu v nepřerušené hře při souboji o míč.

90+2
    Žlutou kartu viděl Daniel Richter.
    90+1. MAREŠ - 2:1

90+1
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAKUB MAREŠ proměnil pokutový kop a jeho tým tak posílá do vedení 2:1.

90
    Jeden z hradeckých obránců zahrál v pokutovém území rukou a rozhodčí ihned pískl penaltu pro Ústí nad Labem.

90
    Byla nařízena penalta.

89
    Střídání v týmu FK VIAGEM Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Dao, přichází Čítek.

86
    Tomáš Kučera fauloval hráče soupeře na polovině Hradce, který bude rozehrávat.

85
    Ke střele zhruba z hranice pokutového území se dostal Adam Čičovský, jehož střela mířila těsně nad bránou Čábelky.

83
    Na míči jsou aktuálně aktivnější hráči Ústí, kteří kombinují převážně na polovině soupeře.

81
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Kejř, přichází Šimon.

80
    Dnešní utkání sleduje 762 diváků.

78
    Faulován byl jeden z hradeckých hráčů kousek za hranicí pokutového území, a ti tak budou zahrávat přímý volný kop z poměrně dobré vzdálenosti.