Ostrava B – Rosice 3:1 (kon.) | Znojmo – Hlučín 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
3:1 (2:0)
FC Slovan Rosice
Neděle 31.03.2024, 10:15 • Bazaly • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Máme za sebou konec utkání, ve kterém zvítězila rezerva Baníku 3:1 nad Rosicemi. Hned v 1. minutě utkání se prosadil Chvěja a poslal svůj tým do vedení 1:0. Následně se ve 23. minutě prosadil Kašpárek a Baník tak šel do vedení 2:0. Poté se hra celkem uklidnila, domácí spíše kontrolovali hru. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kterým se v 54. minutě povedlo snížit stav utkání na 2:1 po vlastní brance domácího Sirotka. V 86. minutě navýšil stav utkání na 3:1 Temel, kdy se prosadil střelou z dálky na vzdálenější tyč. Baník Ostrava B si tak bere z tohoto utkání 3 body. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost. (12:09:00)

90+3

90+2
    Kilibarda přihrával z pravé strany míč pod sebe do pokutového území, tam se k míči dostal jeho spoluhráč, ale ten trefil míč přímo do Jágrika.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Kašpárek se dostal k zakončení, ale jeho rána mířila příliš vysoko nad bránu Jágrika.
    86. TEMEL - 3:1

86
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    MARTIN TEMEL se prosadil střelou z dálky na vzdálenější tyč, brankář Jágrik neměl šanci míč chytit. Domácí tak jdou do vedení 3:1.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Buchta, přichází Kulík,
    ze hřiště odchází Goj, přichází Adeshina.

85
    Domácí zahrávali rohový kop, kdy se míč ocitl kousek od brány hostů, ale nikdo z ostravských hráčů se k zakončení nedostal.

83
    Hráči Baníku se dopustili útočného faulu uvnitř pokutového území Rosic. Rozehrávat od své brány bude Jágrik.

81
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Chvěja, přichází Temel.

80
    Trtek se ocitl volný zhruba na hranici pokutového území, vystřelil, ale jeho rána byla nepřesná.

77
    David Mazoch obdržel žlutou kartu za zastavení slibně se rozvíjející akce soupeře zhruba na polovině hřiště u postranní čáry.

75
    ze hřiště odchází Němeček, přichází Mazoch,
    ze hřiště odchází Moučka, přichází Trtek.

73
    ze hřiště odchází Fadairo, přichází Šudák.

72
    Holaň odcentroval míč na svého spoluhráče do pokutového území Rosic, ale u míče byl dříve Jágrik.

70
    Kapitán domácího celku Říha se ohnal po rozhodčím kvůli jeho ležícímu spoluhráči. Rozhodčí mu ihned udělil žlutou kartu.

68
    Fila mohl vyrovnat stav utkání, kdy se ocitl sám před bránou, ale vystřelil míč přímo na Kubného, který dobře zakročil.