Lorient – Brest 0:1 (kon.) | Clermont Foot – Toulouse 0:3 (kon.) | Le Havre – Montpellier 0:2 (kon.)
Nice – Nantes 1:2 (kon.) | Štrasburk – Rennes 2:0 (kon.) | Marseille – PSG 0:2 (kon.)
OGC Nice
1:2 (0:1)
FC Nantes
Neděle 31.03.2024, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:19. (17:03:44)

FC Nantes vytěžilo veledůležité tři body z horké půdy z Nice, kde neuspěli soupeři kvalitnějšího formátu!

Bojovnost, píle a kolektivní výkon vedl k vítězství 2:1! hráčům Nice dnes nevyšlo skoro nic a prohlubují období nepříliš dobrých výkonů a výsledků.

Druhou půli můžeme s klidem nazvat penaltovou. Nejdříve se o vyrovnání postaral se skvěle zahranou penaltou Moffi, ale již o pět minut později vrátil vedení Nantes Mohamed umístěnou střelou k tyči.

90+9

90+8
    Rohový kop Nantes byl dle očekávání rozehrán pouze nakrátko.

90+7
    Žlutá karta pro tým OGC Nice (Gaëtan Laborde) za držení protihráče.

90+6
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Douglas Augusto, přichází Nathan Zeze.

90+6
    Brejk s odkrytou brankou soupeře hráči Nantes nedokázali patřičně využít.

90+6
    Tak to byla zajímavá situace! Claude-Maurice poslal centr z rohu a do souboje s edostali oba brankáři. Bułka z něj sice vyšel vítězně, ale měl by lépe potrénovat zakončení hlavou!

90+4
    Antoine Mendy z přímého kopu vymyslel zajímavý centr, ale ten následně pouze proletěl kolem branky Nantes.

90+2
    Claude-Maurice ani tentokráte svým centrem z rohu nepřelstil obranu ve žlutých dresech.

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Marcus Coco) za držení protihráče.

90+1
    Několik zrannění tam bylo plus dvě penalty.

90
    Hlavní rozhodčí cude nastavovat ve druhém poločase velmi dlouhých osm minut!

90
    Další roh si opět pohlídal brankář Lafont a vyboxoval mičudu do bezpečí mimo pokutové území.

89
    A ani další centr z rohu v podání Claude-Maurice nebyl z těch nejúspěšnějších.

88
    Antoine Mendy svým pokusem po zemi umístěným k tyči donutil k zásahu brankáře Lafonta, jenž míč vyrazil na rohový kop!