Celta Vigo – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Girona – Real Betis 3:2 (kon.) | Alavés – Real Sociedad 0:1 (kon.)
Real Madrid – Ath. Bilbao 2:0 (kon.)
Celta de Vigo
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
Neděle 31.03.2024, 14:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 30. kolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:16. (16:04:02)

Máme za sebou velmi vyrovnané utkání mezi Celtou Vigo a Vallecanem, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. V zápase jsme viděli několik šancí, avšak z žádné gól nepadl. Ta největší byla pravděpodobně v poslední minutě nastaveného času v závěru druhého poločasu, kdy Pérez z velké vzdálenosti trefil břevno. Pro oba týmy to bude určitě ztráta bodů, jelikož s podobně silným soupeřem si každý z obou celků chtěl určitě urvat 3 body. Tato remíza tak v boji o sestup nic moc neřeší a bodový rozdíl mezi těmito týmy tak zůstává stejný. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost.

90+6

90+6
    Obrovská šance domácích v poslední minutě utkání, kdy střelou z velké vzdálenosti trefil Pérez břevno.

90+5
    Hra se odehrává spíše ve středu hřiště. Oba týmy opět přicházejí velmi rychle o míč nepřesnými přihrávkami.

90+3
    Domácí se opět dožadovali faulu, tentokrát chtěli pokutový kop. Rozhodčí nechával hru dále pokračovat a nakonec k faulu došlo. Celta Vigo bude zahrávat přímý volný kop.

90+1
    Domácí se dožadovali přímého volného kopu, ale rozhodčí nechává hru dále pokračovat.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy velmi rychle přichází o míč nepřesnými přihrávkami.

89
    Pérez viděl žlutou kartu od hlavního rozhodčího.

87
    Střídání v týmu Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Hugo Álvarez, přichází Franco Emanuel Cervi.

85
    Aspas byl faulován hráčem soupeře poblíž postranní čáry na levé straně hřiště. Celta Vigo tak bude zahrávat přímý olný kop z poměrně velké vzdálenosti od brány hostů.

84
    Domínguez obdržel žlutou kartu od hlavního rozhodčího.

83
    Douvikas si naskočil na centr od svého spoluhráče, hlavičkou zakončil těsně vedle levé tyče Dimitrievskiho.

81
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Isaac Palazón, přichází Miguel Crespo,
    ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází José Angel Pozo.

79
    Aspas vyslal centr do šestnáctky hostů na Tapiu, který hlavičkou zakončil těsně vedle pravé tyče Dimitrievskiho.

77
    ze hřiště odchází Jörgen Strand Larsen, přichází Tasos Douvikas.

77
    Palazón zkoušel z voleje zakončit uvnitř pokutového území domácích, ale jeho rána byla velmi slabá a skončila nad bránou Guaity.