Skalica – Pov. Bystrica 3:5 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 1:2 (po pr.)
TSS GROUP Dubnica
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:2
HC Topoľčany
sk Pondělí 18.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Z tohto zápasu to bolo všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:12:15)

Štatistiky:

Strely na bránku: 23:38
    Vylúčenia: 1:2

Od vyrovnávajúceho presného zásahu Adama Mateja bol herný prejav oboch mužstiev mimoriadne opatrný, nik nechcel chybovať. Napokon to bola práve chyba v rozohrávke, ktorá stretnutie rozhodla. Topoľčany vyhrali v Dubnici 2:1 po predĺžení a vyrovnali stav štvrťfinálovej play-off série na priebežných 2:2.

61:54
    Zápas sa skončil.

61:54
    1:2 – Topoľčany dali gól! Predĺženie rozhodla ďalšia chyba v rozohrávke, nevyšlo to domácim. PATRIK BEČKA dal svoj tretí gól v play-off, z ľavej strany prestrelil brankára Patrika Lietavu medzi betónmi.

Bez asistencie

61:30
    Chatrnúch sa pokúšal zaútočiť, aj on sa ale napokon musel vydať opačným smerom.

61:11
    Hru prerušila posunutá bránka hostí.

60:55
    Trška dlho držal puk, následne ho odovzdal Tyborovi. Jeho strelu zneškodnil Vojvoda.

60:09
    Hosťujúci hokejisti ihneď po úvodnom vhadzovaní chybovali, Haščák si ale situáciou nebol istý a puk radšej poslal dozadu.

60:01
    Predĺženie sa začalo.

Desaťminútové predĺženie sa začne v najbližších minútach. Hrať sa bude vo formáte troch proti trom.

Tretia časť hry priniesla vyrovnanie hostí, presadil sa Adam Matej. Dubnica hrala s Topoľčanmi po 60 minútach 1:1.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:31
    Hostia takmer chybovali, dobre sa ale vrátil Bečka a situáciu vyriešil.

57:42
    Klíma sa ani nesnažil zaútočiť, vystrelil iba z neutrálnej zóny a odišiel vystriedať.

57:06
    Šachvorostov chvíľu manévroval s pukom v ofenzíve, do zakončenia sa ale nepredral.

56:44
    Pánik opäť nemal komu, s pukom sa musel vrátiť do vlastného obranného pásma.

55:30
    Chybou sa previnil aj Babrusev, domáci ho len tesne neodzbrojili.

54:51
    Gaťárova strela z pravého krídla úspešná nebola, puk skončil iba v rohu klziska.