Skalica – Pov. Bystrica 0:4 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 6:2 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (1:1, 4:0, 1:1) Stav série: 2:1
HC Topoľčany
sk Neděle 17.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

V dnešnom zápase 3. kola štvrťfinále play-off TIPOS Slovenskej hokejovej ligy medzi Dubnicou a Topoľčanmi vyhrávajú práve domáci. Na začiatku zápasu išli rýchlo do vedenia Topoľčany, už v čase 00:22 strelil gól Patrik Bečka. Dubničania vyrovnali a do šatní po prvej tretine sa išlo za stavu 1:1. Dubničania úplne dominovali v druhej tretine. Tam sa presadili Enrik Švec, Michal Chatrnúch, Radoslav Tybor a Jakub Uram. Topoľčania začínali cítiť nervozitu, videli sme niekoľko šarvátok na oboch stranách, ako aj osobných trestov. V záverečnej tretine si druhý zásah pripísal Patrik Bečka a gól si strelil aj Jozef Švec. Topoľčany ak chcú vyhrať 4 sériu si musia poriadne vstúpiť do svedomia, pretože ich nedisciplinovanosť sa dnes prejavila na najvyššom stupni. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera.

58:21
    Pekná prihrávka do predbránkového priestoru. Urban prebral puk, no zakončiť nestihol. Lietava puk chytá.

58:02
    Strela z hokejky hosťujúceho hráča zblokovaná Chatrnúchom na ochrannú sieť. Vhadzovať sa tak bude v útočnom pásme hostí.

57:26
    Dubničania vyhodili puk cez všetky čiary.

56:41
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
    Uram – 2 min., Pád pod nohy.

56:34
    Dubnici sa nepodarilo založiť útok, a tak dopredu môžu ísť Topoľčania.

55:52
    Nebezpečné zakončenie. Lietava nevedel, kde sa puk nachádza, no oprávnene, pretože dostal puk do masky. Hra sa prerušila a nasleduje vhadzovanie v útočnom pásme Topoľčian.

54:01
    Dubnica dáva gól!
    Dubnica ide opäť do štvorgólového vedenia! JOZEF ŠVEC nastavil perfektne hokejku a tečoval puk pri ľavej žrdi Šebovej brány. Ten už nestihol na zmenu trajektórie puku zareagovať. O víťazovi dnešného zápasu je už rozhodnuté. Stav je 6:2.

53:38
    Obrovské príležitosti, ktoré má Dubnica na strelenie šiesteho gólu, no zatiaľ nimi pohŕda.

53:23
    Ďuriš sa snažil zamotať hlavu gólmanovi, takmer sa mu to aj podarilo.

52:20
    Ďalší tvrdý súboj, Lenďák si to odskákal po tom, ako ho Babrusev poslal na zem. Toto bolo úplne zbytočné. Vylučovať sa ale nebude.

52:12
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany:
    Ručkay – 2 min., sekanie.

51:25
    Ofsajdové postavenie hostí, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

51:15
    Puk napokon prešiel cez všetky tri pásma až k bráne Topoľčian, ktoré budú môcť založiť útok.