Gruzie – Česko 0:1 (kon.)
Gruzie
0:1 (0:1)
Česko
Středa 20.03.2024, 12:00 • Polisportivo Giuseppe Morigi (Manzani), Itálie • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • Skupina 5

90+5
    Konec zápasu. (14:04:51)

90+5
    Žlutá karta pro tým Gruzie (Akaki Giunashvili).

90+1
    Žlutá karta pro tým Gruzie (Aleksandre Narimanidze).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

84
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Maotuš Krulich, přichází Adam Proniuk.

81
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Saba Samushia, přichází Luka Pridonishvili.

ze hřiště odchází Adam Pudil, přichází Jiří Hamza.

75
    ze hřiště odchází Nikoloz Chikovani, přichází Davit Phagava.

75
    ze hřiště odchází Giorgi Tsetskhladze, přichází Saba Geguchadze.

73
    Žlutá karta pro tým Gruzie (Dachi Lordkipanidze).

69
    ze hřiště odchází Adam Uřica, přichází Vojtěch Hranoš,
    ze hřiště odchází Matěj Zachoval, přichází Miloš Pudil.

65
    Další střelu českého celku teď vyslal na bránu soupeře Uřica, skóre se ale nemění.

63
    ze hřiště odchází Tsotne Berelidze, přichází Aleko Basiladze,
    ze hřiště odchází Luka Sherozia, přichází Avtandil Mashava.

59
    Až nyní první střelu českého týmu ve druhém poločase zaznamenal Planka, gólman Kurtanidze byl také na svém místě.

56
    Český gólman si připsal další zákrok. Je potřeba konstatovat, že hráči Gruzie již zaznamenali více přímých střel na bránu než český celek.

52
    Fotbalisté Gruzie se dostávají stále častěji do zakončení. Teď střílel znovu
    Samushia a Baier si připsal další zákrok.

46
    ze hřiště odchází Arsen Vitarigov, přichází Štěpán Míšek.

46

Máme za sebou první poločas zápasu mezi Gruzií a Českem v rámci kvalifikace o ME hráčů do devatenácti let. Český tým svou úlohu zatím zvládá a díky gólu Zdeňka Tomena vede po poločase 1:0.